Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet
Hej, mam pytanie. Oczekuje szybkiej odpowiedzi i szybkiego zamknięcia tematu.
(Szukałem tematu ogólnego- nic)

OK, tak więc czy możecie może polecić jakiś "dobry" tablet do 200-300 zł. Ma być w miarę poręczny, ma mieć również obsługę flash, abym mógł oglądać filmy na YT( i nie tylko na YT). Bateria ma nie wyczerpać się po 3 minutach użytkowania, sam tablet również nie powinien tego zrobić. Mam zamiar zacząć czytać Mangę, oglądać anime etc. Głównie do tego ma mi służyć- oglądanie filmów.
Oczywiście slot na Kartę pamięci to jest rzecz oczywista, prawda?

Zapomniałbym: TABLET NIE MOŻE SIĘ ZAWIESZAĆ, ma chodzić w miarę płynnnie, bez żadnych cięć( jak emo)

(mile widziane by była obsługa sim, ale nie jest konieczne)

Mam nadzieję, że te wymagania nie są jakieś bardzo wymagające ( masło maślane) i że uda się coś znaleźć.
Reply
Hmm nie znam się do końca zbyt na tym ale coś ci podrzucę.

allegro.pl/br10a-tablet-7cali-1-2ghz-4gb-android-4-512mb-ram-i2590437079.html
allegro.pl/vordon-tablet-7-cali-4gb-android-4-0-i2587286549.html
Reply
Information 
Ta, za 300 stówy na pewno znajdziesz coś a'la iPad ... Najlepiej porzuć narazie pomysł zakupu tableta. Uzbieraj sobie kasę i kup coś od samsunga albo apple. Za 300 masz badziewix z biedro/tesko i ledwo coś Ci opali , o lagach i małym ekranie nie mówiąc(może troche przesadzam ale za tyśka byś wszystkie potrzeby na Tabie sobie zapewnił + dodatkowa wydajność na aplikacje i gry ,wzrasta też ,, jego termin przydatności,, tj. szybko się nie zestarzeje).
Reply
Właśnie nie chcę żadnego Ajpada, czy szajsunga, tylko zwykły tablet do przeglądania internetu i oglądania filmów( no jak już wspomniałem to jeszcze czytania Mangi, oglądania Anime). Nie chcę na nim grać w żadne Crysisy(chociaż byłoby miło), czy tworzyć jakichś skomplikowanych tabel/obliczeń.

Poza tym to nie mam zamiaru kupować drogiego Ijszpoda, który niczego nie oferuje( wszystko płatne). Nie wymagam mocy obliczeniowej NASA tylko takiej, którą dzisiejsze SMARTFONY mają od wieków( no dobra, od lat, ale smartfony). Co do wielkości ekranu, to chcę taki 7-10 calowy, nie chcę monitora ze sobą taszczyć.

Dodatkowo te tablety z biedronki całkiem dobrze się sprawują( jak na cene).
Reply
Rainbow 
Twój wybór , mądry polak po szkodzie. A tak btw 512 mb ramu na androidzie 4.03 to ciupka za mało, sam system używa ok. 300 mb ,do tego dochodzą aplikacje w tle. Przeglądarka od 40 do 80 mb więc chyba za płynnie nie będzie.

Zapomniałem też dodać co nieco o jakości podzespołów. Mój sąsiad miał tabka firmy goclever (biedronkowy ). Na wyjeździe do Zakopanego 8 miesięczna córka usiadła na nim na sekundę i ekran pękł w pół. Ważyła około 8 kg (a wtedy siedziała, więc nacisk mógł mieć z 5 kg).
Reply
Coraz bardziej się zniechęcam do tego pomysłu, ale jednak ta Manga i anime ciągną, a nie mam ochoty siedzieć przy komputerze. Ah te życie

Papa Stormrage:
Może masz rację.
Reply
allegro.pl/tablet-lark-10-1-and4-0-1-2ghz-512ddr3-wifi-i2599569871.html

Wystawiłem ostatnio i zakończyłem niestety na prośbę kolegi, który nie kupił jednak, bo nie ma kasy Big Grin
Reply
Polecam.
http://www.mediaexpert.pl/katalog/tablety/tablet-manta-mid02,15326.html
http://www.mediaexpert.pl/katalog/tablety/tablet-omega-t107,17570.html
Reply
allegro.pl/br10a-tablet-7cali-1-2ghz-4gb-android-4-512mb-ram-i2590437079.html
Reply
allegro.pl/tablet-apollo-quicki-726-wifi-4gb-bialy-1-2ghz-hit-i2606109884.html
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)