Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android porady i rekordy
Quote:Witam,

Temat został założony, aby pomagać sobie wzajemnie w dziale android apps. Jak wiadomo nie jest to mały dział a żeby znaleźć fajną aplikację lub grę to trzeba naprawdę się namęczyć, chwalić się wynikami w danej grze oraz proponować fajne gry. Ja na dobry początek chciałbym wam dać link do minecrafta PE za free bo jak wiadomo w google play kosztuje to 24zł. Link znajduje się na moim profilu, po kliknięciu czekamy kilka sekund i zaczyna się pobieranie.
Potem zostaje nam tylko przesłanie na telefon i zainstalowanie.Plik nie jest zawirusowany i można spokojnie ściągać. (sam to testowałem i jestem zadowolony). Więc na co czekasz pisz, pochwal się!

Proszę nie minusować!
Reply
Dobry post.
Reply
Jest Android Market , te app, większości wystarczają, a google nie gryzie Smile, jak znam tytuł gry to nie mam problemu ze znaleźeniem.
Reply
Masz rację, lecz jak nie znasz tytułu gry ? to co zrobisz? a np. interesują cię gry fPS jakieś fajne. Po to właśnie ten temat...
Reply
Jako steamfag wrzucę po prostu link do ściągnięcia oficjalnego appu Steama:

store.steampowered.com/mobile/
play.google.com/store/apps/details?id=com.valvesoftware.android.steam.community

_______
Reply
Information 
Speedx 3d- Extra gierka, mój rekord 7432 ^^
Reply
Polecam gry: Bartender Mix orazz YooNinja Free. Moim zdaniem bardzo fajne gry, wymagające poświęcenia chwili czasu. Big Grin
Reply
ja mam problem zaktualizowalem telefon Xperie X8 do 2.1 i nie chce mi sie z android marketu zrobic google play - jakies pomysly?
Reply
Z google śćiągnij i zainstaluj google play na telefonie
Reply
Hah, też ma Xperie, i też mam ten sam problem Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)