Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór telefonu
#21
Zakupiłem Samsunga Wave 3 i nie jestem zadowolony z tego bada. Okazja mi się trafiła, bo za 470 zł zero rys, jak nowy to kupiłem. A teraz co? Już go wystawiłem, bardzo mało aplikacji na ten system. Jak ktoś chce to macie aukcje, zobaczcie sobie: allegro.pl/samsung-wave-3-stan-idealny-gwarancja-do-2014-i2612014724.html

Jak to sprzedam to chcę kupić Samsunga Galaxy S, co sądzicie na jego temat?
Reply
#22
Samsung Galaxy S jest wyśmienitym telefonem dla użytkowników lubiących system operacyjny Android. Telefon sprawuje się wyśmienicie zarówno przy grach jak i przy innych programach.
Sama posiadam i polecam !
Reply
#23
Oskarze drogi, poszukaj może SE Xperia ray, zahebisty phone, mama ma, ale ja go używam, świetny wyświetlacz, ogólnie prO Big Grin
Reply
#24
Tylko ciekawe czy takie telefony znajdzie za taką kase Big Grin
Reply
#25
Czy jest coś lepszego z sonny ericson od w995 jeśli chodzi o muzykę i aparat? Nie trawię telefonów dotykowych, a szukam czegoś dla siebie.
Reply
#26
Czemu nie kożystacie z tematu głównego??
No tak jak się nie zna na sprzęcie to się tak ma. Z wave'ow opyla sie tylko s8500, Ponieważ parametrami jest taki sam jak SGS, plus ma lepszy aparat lampe i wykonanie. I Jeżeli się troche zna na telefoni to da się wgrać andka. Osobiście narazie udało mi się odpalić na moim S8500 GTA III bez lagów.
Reply
#27
Wpisałem w frazę szukajki 'telefonu' i wygrzebało mi ten temat. Zamykam go i kieruję do głównego.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)