Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plus, T-Mobile, Orange czy może Play.
#11
Plus, bo jadąc na mecz reprezentacji Polski w siatkę, dzięki temu, że mam tam tel., wygrałem koszulkę Big Grin
A na serio to Plus, bo jakoś mam do nich zaufanie, jestem zadowolony no i...No i tyle.
Reply
#12
Brick 
Plus zawsze na propsie.
Reply
#13
Plus. Ciężko mi się o nim wypowiedzieć, bo mam na kartę - 50zł to 50zł, nieważne w jakiej sieci. Mam niby smsy za 1gr, ale tylko do innych z plusa = 0 znajomych. Proponowali mi inne taryfy, ale za moje karty nie płacę ja, ani nawet moi rodzice, więc zostaję przy tym, co mam.
Reply
#14
Era. ._.
Reply
#15
Oranage Big Grin Bo lubie pomarańcz Big Grin
Reply
#16
Orange - Nigdy się na nim nie zawiodłem.
Reply
#17
play- nie kantują i net za free
Reply
#18
Od kilku lat jestem w Erze teraz T-Mobile i we wrześniu będę chyba rezygnował.Żadnych specjalnych ofert a po kilku esemesach do plusa albo play mam już nabite pare złoty.
Wybiorę chyba PLAY
Reply
#19
Plus - rodzice mają umowę od 4 lat, BOK zawsze pomoże, tanie SMS. Polecam - Samsunga Galaxy Y w taryfie 40 zł za 20 zł, a XPERIA Mini Pro za 69 zł. Polecam Smile No, jedyne złe słowo - to, że smarkfony są zawsze okropnie zbrandowane. Muzodajnie, Czasoumilacze, Plusy Mixy to zuo.
Reply
#20
Właśnie kończy mi się umowa z Orange. Nie znam się na tym, mój brat bawił się tymi umowami zamiast mnie, więc nie widzę powodu, żeby zmieniać sieć. No, ale kazał mi samej sobie jakąś znaleźć. Jaką możecie mi polecić, gdzie telefony nie są dość drogie a i oferty są dobre? Mogę dodać, że zależy mi na internecie. Będą plusiki za dobre uzasadnienie. Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)