Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
290zł na telefon - jaki?
Dobra, to teraz tak:
Mam 290 zł do wydania, chciałbym jakiś telefon:
- z aparatem powyżej 5 MPX
- systemem operacyjnym, żeby dało się na nim odpalić GG
- dobry do neta i filmów
- i żeby był macankowy
Reply
Siekanie możesz spróbować ,ale ono kosztuje 2 euro chyba na appstore (jeśli tam u ciebie w fonie w ogóle appstore działa). Nie wiem też czy jest tam ,,wbudowany jailbreak,, by gry z kompa wrzucać. Jeśli masz kabel do kompa to popróbuj.

Sorry ,kosztuje niecałego dolara ,czyli 3 zeta.
Reply
Przyjdzie niedługo, liczę na to, żeby ten chłam się zepsuł i żebym mógł dostać kasę z powrotem.
Chyba, że to nie taki szajs, jak go malują. Sad
I jak jest z CS-em na tym? bo tu mam takie o!
http://www.sciphone.czo.pl/topics3/81.htm
Reply
Reklama serwów prawdziwego CS'a ,który na 99.9% chodziłby na iphone 4s ,który ma tam jakieś swoje ,,super ekstra procesory dwurdzeniowe,,. CS bym już z góry wyłączył z listy potencjalnych gier.
Reply
Aha, a co byś włączył? Bo to forum dla tego szajsu jest Sad
Reply
Ten telefon nie ma systemu, a co dopiero dostęp do app store.
Reply
Boże, co ja kupiłem...
Reply
Dają tam paczki gier obsługiwanych przez javę ,czyli aż tak źle nie jest (generalnie pograsz ,ale nie posmyrasz). Możesz też spróbować odpalić gry z gameboya na emulatorze. Ale mam tez dla ciebie radę:
To ,że się naciąłeś na podróbę o wątpliwej jakości (ale gwarancje na 12 miechów dają) to nie znaczy ,że od razu powinieneś spisywać ten telefon jako szajs. Jak na telefon za 200zł to to źle nie jest. Podstawowe funkcje ajfona ma, więc można z niego korzystać . Wygląda też jak iphone ,co akurat jest jego plusem i minusem , bo dobrze się jako podróba maskuje ,ale przyciąga tez niechciany wzrok zazdrosnych kolegów.
Jeśli zauważą ,że obudowa jest nieoryginalna to mów ,że Ci spadł i wymieniłeś ,na taka bo na razie kasy nie masz ,czy coś w ten deseń. Nigdy nie próbuj nim robić sweetfoci z koleżankami bo jego 1.3 piksela zrobi pikselową tapetę w miejsce ich tapet na twarzach. Możesz tą grę rozegrać z głową i wcale nie musi być tak strasznie. Najważniejsze to przestać się martwić ,że to podróba i podejdź trzeźwo do sprawy. Sciphone wcale nie musi być taki zły Smile
Reply
Ważne, że rozmawiać i pisać SMS można. Smile
Reply
Sad 
Ale mogłem kupić coś lepszego, normalny telefon.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)