Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon komórkowy - problem
Witam.
Posiadam telefon Sony Ericsson TXT PRO (ecsmedia.pl/c/sonyericsson-txt-pro-white-b-iext7784869.jpg) i mam z nim problem, ponieważ wczoraj w szkole sam mi się wyłączył.
Zdziwiłem się, ale zaraz go włączyłem i tu jest problem, bo jak już się uruchomi to przez około 5 sekund działa i się resetuje (wyłącza się i włącza od nowa).
Próbowałem go uruchamiać bez karty SIM, ale to nic nie pomogło. Po powrocie do domu naładowałem go na maxa, ale nadal występował ten błąd. Zostawiłem go na całą noc wyłączonego, lecz teraz go uruchomiłem i jest bez zmian.

Wie ktoś może w czym tkwi problem?
Reply
Ogólny temat o telefonach w Off-topic Smile.
Reply
Najprawdopodobniej wysiadł Ci soft - oprogramowanie telefonu. Musisz się udać do jakiegoś punktu naprawy. To może słono kosztować Tongue
Reply
A kojarzysz w jakich kosztach mieści się naprawa oprogramowania?
Reply
To z pewnością zależy od wielu czynników. Im nowszy model telefonu, tym drożej, bo oprogramowania są coraz bardziej skomplikowane i trudniejsze do naprawy. 100 lat temu mojego K850i wysyłali do Wa-wy -.- a koszt około 50zł (nie jestem pewna, nie chcę okłamywać)
Pewnie to też zależy od firmy ile sobie zabuli Wink
Reply
Okej, dzięki wielkie ze pomoc.
Reply
Mnie się kiedyś w ten sposób zepsuł telefon i niestety kończyło się na tym, że szłam do serwisu, naprawiali za 25 zł i po tygodniu problem się powtarzał Sad Na początku jeszcze miałam te naprawy na gwarancji, ale kiedy się skończyła, stało się to większym problemem. Więc trzymam kciuki za Twoją komóreczkę żeby się naprawiła raz na zawsze, moja miała zwyczaj umierania i zmartwychwstawania po trzech dniach przez jakiś rok, co czyniło ją mało dyspozycyjną. I w końcu z miesiąc temu zdechła na amen. Więc jakby Ci się powtarzał problem to bym się zastanawiała nad kupnem nowego tel. Wink
Reply
Softa w SE możesz też wgrać sam, nie jest to trudne, jednak trzeba uważać wtedy, ponieważ jak Ci się odepnie telefon od kabla USB w trakcie wgrywania, telefon trup, śmietnik. Oszczędzasz przy tym pieniądze, ale niestety tracisz też gwarancję. Możesz poczytać w internecie jak to zrobić, i zapewniam Cię, jak dla mnie najłatwiej się wgrywa Softy do SE właśnie.
Reply
Dzięki wielkie za wsparcie Heart

Romek:
Wolę nie ryzykować z samodzielnym wygrywaniem. Mam coś kasy jeszcze to popytam ile kosztuje wgranie nowego softa.
Reply
Question 
Wyjmij karte pamięci i spróbuj go włączyć.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)