Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sprawdzić, kto dzwonił?
Hejo.

Dziś koło 15:15 dostałam 2 połączeni, nie odebrałam. Telefon miałam bowiem wyłączony. Teraz włączyłam, by zadzwonić do koleżanki, ale zobaczyłam te nieodebrane, zobaczyłam też wiadomość głosową. Otworzyłam ją. Było tam peeełno wyzwisk. Nie będę przytaczać.
Numeru tego nie mam w książce, a tylko rodzina i 3 koleżanki mają mój numer. Czy mogę jakoś sprawdzić, kto nadał mi tę wiadomość? Numer nie był zastrzeżony, wiem jak brzmi numer. Co mam zrobić, jest może w necie jakaś książka telefoniczna numerów komórkowych? Co zrobić?

Liczę na pomoc i zgóry wielkie dzięki.
kryska
Reply
Jak nie ma w książce telefonicznej to nie masz szans się dowiedzieć, takie dane są strzeżone. Chyba, że podasz to nagranie na policję, to teoretycznie powinni namierzyć telefon.
Reply
Cytat z innego forum:
(2012-05-09, 16:14:20)kryska Wrote: Hejo.

Dziś koło 15:15 dostałam 2 połączeni, nie odebrałam. Telefon miałam bowiem wyłączony. Teraz włączyłam, by zadzwonić do koleżanki, ale zobaczyłam te nieodebrane, zobaczyłam też wiadomość głosową. Otworzyłam ją. Było tam peeełno wyzwisk. Nie będę przytaczać.
Numeru tego nie mam w książce, a tylko rodzina i 3 koleżanki mają mój numer. Czy mogę jakoś sprawdzić, kto nadał mi tę wiadomość? Numer nie był zastrzeżony, wiem jak brzmi numer. Co mam zrobić, jest może w necie jakaś książka telefoniczna numerów komórkowych? Co zrobić?

kryska
(2012-05-09, 16:14:20)kryska Wrote: Hejo.

kryska
Poza tym jeśli to numer na kartę, który został kupiony w kiosku, no to nie masz szans, żeby był gdzieś zarejestrowany na daną osobę. Wink
Reply
Prawdopodobnie gimbus-straszak, który od razu wyrzucił kartę.
Reply
Ou to będzie go trudno znaleźć Tongue
Reply
Nie zawracaj sobie głowy tym Tongue.
_
Reply
na policje idz , jego namierza i po sprawie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)