Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Walkman Z1000
Cześć. Ile kosztuje Sony Walkman Z1000? I czy opłaca się go kupywać? Oczywiście , mogę dowiedzieć się jaka cena , ale na każdej stronie pisze co innego. Gdzieś 500 - 700zł , gdzieś 300 - 400zł , gdzie 500 - 700 dol.

Aha , jak to będzie kosztować te 500dol ,to się nawet nie wypowiadajcie czy to się opłaca kupić. Za nic nie kupie. Więc , jak tyle będzie kosztować , to załóżmy że kupie sobie jakąś mp4 za ok. 200 - 300zł. No , może 400zł.

Będą plusy.

-
Reply
cena bdgdzieś tak napewno do 700zł

moim zdaniem fajny touch screen na pewno dużo funkcij ale jeśli jesteś fanem muzyki to ten telefon jest dla cb Smile

kupuj a będziesz z nie go zadowolony

bateria może tylko krótko trzymać.
Reply
Cena nie dla mnie. A polecisz jakieś Mp4?
Reply
hmm nie kupuj MP4 bo nie warto lepiej kup Iopda nano 6G

jeśli nie masz zbyt dużo pieniędzy to możesz kupić 5G używany leprzy od 6G ma wbudowaną kamerę mam go osobiście i jestem zadowolony Smile

a jeśli cię na to nie stać polecam ipod shuffle
Reply
Ipod nano 6G kosztuj 400zł - 500zł?
Reply
Ja miałem moje mp4 przez 4 lata aż procesor siadł. Wytrzymałe jest. Oglądałem na tym zdjęcia, filmy, czytałem e-booki i słuchałem muzyki oczywiście. Nie raz całą noc przesłuchałem to był gorący jak lawa i nic się nie działo. Później ci nazwę podsunę. Wbudowane 4gb pamięci a tylko 150zł kosztował w sklepie.
Reply
To dobra cena , na taki produkt.

Jutro plusiki , bo dzisiaj wykorzystałem.
Reply
Kup MP5 i terroryzuj szkołe Big Grin
Btw. Moja MP4 trzyma jeden rok, wszystko OK, jakiś samsung, który ma latarke Big Grin
Reply
Hahaha. Dodgy Podaj nazwę.

-
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)