Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry oraz aplikacje na Android'a
Hej założyłem ten temat, gdyż zapewnie sporo osób posiada telefony z systemem Android. Ja również, posiadam takowy telefon, jednak nie on jakimś super telefonem, na którego wydałbym 1000zł. Tak drogi telefon nie jest mi potrzebny. No ale do rzeczy. Na tę platformę wydano wiele ciekawych gier, oraz aplikacji chciałbym się z wami podzielić tymi, które obecnie „katuję” na telu Big Grin, oraz moimi spostrzeżeniami na ich temat. Liczę również na wasze „informacje” te temat gier na Android’a, każdy może się podzielić tym w co aktualnie gra, poprosić o pomoc czy jej udzielić :
Quote:
Gry

PES 2012
Grę ściągnąłem nie dawno. Zajmuje około 115MB. Na mojej X8 czasem przycina, jednak mnie to nie przeszkadza w grze. Steruje za pomocą akcelerometru gdyż na telefonie bez MT, jest to najwygodniejszy sposób. Grafikę PES posiada bardzo ładną, akcje podczas meczy można przeprowadzić naprawdę ładnie i efektownie zakończyć akcję. Podanie, minięcie bramkarza zwodem, strzał na pustą bramkę. W PES11 kilkukrotnie udało mi się trafić kilka bramek z przewrotki, jednak w 12 jest trochę trudniej, nie miałem jeszcze ani jednej sytuacji. Gra świetna ale trochę denerwuje mnie ustawienie graczy na boisku, trudno strzelić coś pomocnikiem, gdyż przeważnie ustawieni są daleko za plecami napastników, w wyniku czego akcje rozgrywane są „do przodu”, trudno cofnąć piłkę i wejść pomocnikiem w pole karne. Zauważyłem, też że po nieudanej akcji naszych zawodników po wybiciu piłki przez obrońców w 95% zawsze trafi ona do naszego zespołu, nie ważne w jakim kierunku piłka zostaje wybita (chyba że to zależy od poziomu trudności). Z rzutów wolnych także jednym zagraniem można wypracować sobie ciekawą pozycję do strzału. Wyrzuty z autu przeciwnika są bardziej dopracowane jak w 11, nasz zawodnik stoi dalej od rywala, co umożliwia mu dokładne podanie piłki to swojego zespołu, w 11, zawodnik stał przy zawodniku, przez co piłkę mogliśmy przechwycić za każdym razem po wyrzucie. Aaa no i jeszcze brakuje wielu zawodników w niektórych klubach i reprezentacjach, co jest dużym minusem. Angry Jest problem z zagraniami na dobieg, przynajmniej na X8, zawodnik również nie potrafi przyjąć piłki w pełnym biegu tylko zatrzymuje się i dopiero rusza na bramkę co jest denerwujące bo często obrońcy zdążą już się ustawić.
Quote:FILM!

Na razie tyle Big Grin Później wezmę pod lupę Assassin’s Creed na X8 Big Grin oraz oddam kilka aplikacji, których aktualnie używam. Posiadaczom xepri x8 polecam stonkę. xperia-x8.pl
Zapraszam również do pisania, gierkach w które „wy„ gracie, a ja je dodam to 1 postu Big Grin
Reply
Czy na tableta pójdą te gierki ? Big Grin
Reply
Dostałem wiadomość na komórkę , że 10m zarobiło android market i niektóre pakiert, gry i programy stanieją do 10 centów czyli 33groszy .
Reply
Powinny pójść, ale nie jestem pewien.
Wertonos:
Co dzień są inne aplikacje. forum.android.com.pl/f34/aplikacje-za-33-grosze-117002/
Reply
Odświeżam na prośbę autora.
Reply
Zenonia 1, 2 i 3 Big Grin
Jedynka to najlepsze RPG na androida ever, przeszedłem całą grę wszystkimi klasami i po obu stronach (można wybrać - dobro albo zło). Dwójka w 2/3 gry się trochę nudzi. 3 jest kompletnie na siłę, także trochę seria nie wyszła. Co nie zmienia faktu, że jedynka rozwala wszystko inne. Big Grin

Oprócz tego:
- epickie PapiJump
- Illusia
- Fruit Ninja
- Jewels
- Minecraft Canary
- Grave defense
Reply
Posiadam Zenonię 1, 2, 3 oraz Illusię na fonie, jednak jeszcze w nie nie grałem Big Grin W Destinię grałem, bardzo fajna gra. Big Grin
Reply
Thumbs Up 
Battlefield: Bad company 2 - filmik - http://www.youtube.com/watch?v=LIl1wr6KfSw&feature=related
Reply
Przycina Ci PES na X8? Mi działa doskonale.
Reply
Przycina mi PES 12 ale da się grać, nie jest tak strasznie Big Grin, 11 działa świetnie. Big Grin

Top Gry -
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)