Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co nowego w świecie technologii - Temat dyskusyjny
Witam bardzo serdecznie.
Raz tak przeglądałem off-topic i brakowało mi tematu o najnowszych zdobyciach technologicznych.
W tym temacie nie narzuca właściciel tematu temat do rozmowy lecz każdej z was może pochwalić , dowiedzieć się czegoś lub podyskutować o technologii .
Zasady takie jak zasady działu ...

Czy drony są bezpieczne i czy to prawda że nad warszawą latają dziesiątki takich sprzętów ???
Reply
A to prawda Big Grin?

Mnie zaskakuje ile dotykowego sprzętu się pojawiło do codziennego użytku w ciągu ostatniego roku. Postęp technologiczny/cywilizacyjny jest straszny :C
Reply
Boje się co bedzie kiedy przejde na emeryturke Cool
Nie wiem co bedzie ... internet w oku smartfon w uchu ... samochody pofruną , a budynki będą aż do stratosfery Smile
Ale co do dronów ... dron to sprzęt szpiegowski i dużo już ich lata Angry
Reply
Latające pralki i prasujące telewizory z funkcją mycia zębów.
Reply
Aż tak to może nie.. ale jak zobacze latajacą pralke dam znać. Cool
Reply
Drastycznie zwiększa się liczba sprzętów posiadające wifi, np pralki, piece. Ludzie będą potrzebować coraz szybszego internetu z którym będzie ciężko na kablach telegraficznych TP.
Reply
A tak szczerze to widziałem już projekt drzwi samochodowych, które wsuwają się pod podwozie.
Są podzielone na takie jakby części i po prostu się składają jak kartka. Big Grin
Reply
... drzwi jak kartka ... a na mnie nadal robią wrażenie drzwi otwierane do góry Cool
Reply
Jeśli ktoś będzie chciał odstawić alkohol z powodu kaca, piwnego brzuszka i wymiocin to wynajdą e-alco. Będzie to bardzo szczytny cel i postęp technologiczny, mimo to gimby zaczną to brać na przystankach jak to jest z e-papierosami. Zaprojektowane z myślą o ludziach chcących rzucić palenie, zabrane przez dzieciaków, które z tym przygodę na ogół zaczynają. ;x
Reply
Chmm.szczytny cel Tongue
ale niestety trzeba się zgodzić z tym że dzięki temu małolaty zaczną swą przygode Angry
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)