Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co nowego w świecie technologii - Temat dyskusyjny
Ostatnio oglądałem Tv i był temat " Samochody na wodę", ale w stanach. Ale może niedługo i u nas będąSmile. Co prawda będzie lepiej, bo oszczędność. Dbanie o środowiskoBig Grin.
Reply
Na razie takie samochody ekologiczne mają słabe akumulatory które siadają po paru godzinach jazdy i są strasznie drogie
Reply
Lightbulb 
Nie byłyby drogie jakby ktoś o to nie dbał Smile. W dzisiejszych czasach można by mieć samochód na energie słoneczną. Koszt takiego czegoś wyniósłby około 2k za jeden samochód. Niestety taki samochód kosztuje grube pieniądze. Aby były drogie pilnują producenci paliwa, bo co to byłby za interes jakby każdy miał taki samochód i nie kupowałby paliwa, bo po co? To mnie właśnie bardzo denerwuje.
Reply
Chmm a nie chodzi przypadkiem o samochody na wodór ??? Na etapie koncowym wodór jest przemieniany w wode
Atliterówka
Reply
Zjadające sedesy! Szał roku.

UP:
Ekhm... Żeby przetworzyć 1 krople wodoru trzeba takiej siły, która spokojnie rozsadziła by niektóre większe miasta. KROPLE.
Reply
Ale amerykanie i chinczycy tego dokonali ... jak??? ... prawdopodobnie nigdy się niedowiemy :3
Reply
Słyszeliście o tym że chcą w reaktorach fuzyjnych dokonać fuzji wodoru i dzięki temu że szklanki wody będziemy mieli tyle energii że by starczyło (chyba) na jeden dzień zasilić Nowy York. (gdzieś to widziałem)
Reply
tak zwana reakcja termojądrowa ... to zachodzi w słońcu... wodór spalany zamienia siew hel ...hel w argon ... argon w węgiel ... i tak sie spala aż do żelaza którego już nie spalimy ...wiecie ile z tego energi wychodzi Tongue
Reply
dostałem ostatnio świeczkę, której świecą się kolorowe diody przy spodzie gdy podpali się knot! MEGA! B' )))))))
Reply
W Rosji trwają pracę nad bombą wodorową o silę podwójnej do słynnej Car Bomby.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)