Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BitCoin - temat ogólny
Video 
Ach zainwestować to co innego Tongue Myślałem, że na stacjonarce chcesz kopać Cool Ale na czym zarejestrować? Jak kopanie to cex.io
Reply
Gdzie można te BitCoin wymienić? tak czysto teoretycznie?
Reply
kumpel mi wczoraj pisał o litecoin, ma dobry sprzęty i chce bym mu pomagał w kopaniu jest informatycznym głąbem, a ja znam się troche na informatyce Wink i chce robić to razem, tylko dla mnie to póki co czarna magia zna ktoś jakiś poradnik dot kopania ?
Reply
Są kantory Wink
Starek:
Jeśli mam być szczery to tak... Niech najpierw napiszę jaki ma sprzęt i nie opłaca się kopać LTC tylko Alty(alternatywne coiny).
Reply
samą kartę graficzną ma za 2000 zł Cool wystarczy? całych parametrów nie znam zapytam przy piwku dziś Tongue , on naprawdę ma DOBRY komputer.
Reply
Nieważne ile kosztuje tylko jaka firma i model.
Reply
Na /b/ za dużo papajów. Boję się tam wchodzić.
Starek:
Jeśli się nie mylę to do kopania BTC używa się tylko rdzenia GPU. Nie wiem czy CPU ma większy wpływ na wyniki miningu.
Reply
q.q nie wiem co teraz ma ale miał 2 x Radeon Asus 6950 2GB DCII na crossie bo sprzedawał ostatnio Cool
Atup
wyczytałem że kopać można tym i tym zależnie od skryptu Cool ~ choć i tak nie wiem oco kaman
Reply
Masz rację do kopania BTC wykorzystuje się GPU ale teraz już nikt tego nie robi Tongue Wszyscy na ASIC siedzą. Do LTC trzeba mieć mocne CPU.
Reply
Brick 
Kiedyś miałem taką tabelkę, która krok po kroku wyjaśniała na czym polega mining. Dla przeciętnego użytkownika nie potrzebna jest taka wiedza. Wystarczy mu, że ma dobre GPU i leci mu kryptowaluta. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)