Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet
Witam, ostatnio nazbierałem trochę kasy, i chcę sobie kupić tablet. Wifi, Android, dobre parametry. Druga sprawa, jak na tablecie się np. ogląda YT lub gra w Gra? Tnie się, muli czy coś? Moc plusów za znalezienie tego wszystkiego.
Reply
Powiedz mi ile masz bo ja kupiłem tableta Overmax za 999zł + klawiatura do grania.
Gra nie tnie filmy na YT chodzą prawie jak na kompie.
Reply
Obecnie wszystkie tablety wyposażone są w wi-fi oraz androida (ew. iOS).
Jeśli chodzi o YT, służą to tego aplikacje np. TubeMate to przeglądania YT, a następnie mx player to odtworzenia. Jeśli chodzi o Gra to chyba powstały dodatki ułatwiające granie na tablecie. Filmy do 720p powinny chodzić na tablecie bez problemów. Przy lepszym sprzęcie pokusiłbym się o 1080p. Gra powinno chodzić bez oporów.
Reply
To mój tablet http://allegro.pl/tablet-klawiatura-mapa-overmax-solution-10-ii-3g-i3726040165.html
Bardzo go polecam chodzi jak żyłka nie ma żadnych problemów wgl. się nie tnie.
YT gładko chodzi mi na Chromie którego mam zainstalowanego Gra spoko bo dostajesz klawiaturę więc masz strzałki Wink Tylko dodatki będziesz musiał ściągnąć jeżeli chcesz mogę wysłać ci linki.
Reply
tablet? Tylko nexus 7 II lub dziesiątka
Reply
Star 
Ta klawiatura jest odczepiania?
Reply
Tak masz tam takie kabelki.
Jest przenośnia więc nie masz się czego bać odłączasz lub podłączasz kiedy ci pasuje.
Reply
Czytam już trochę na tej aukcji którą mi podałeś, fajnie się to wszystko prezentuje Smile W życiu nie miałem tabletu, powiedz mi, jak tam trzeba podłączyć się pod wifi? Jest tam coś takiego jak USB?
Reply
Oczywiście że jest.
Po prostu klikasz w ustawienia klikasz WiFi wybierasz swoją sieć wpisujesz kod zabezpieczenia i masz neta.
Jeżeli chcesz to mam jeszcze darmowy internet do tableta.
To jest tak że płacisz 20 zł przelewem pewnej firmie i masz darmowy internet jeżeli cie to interesuje mogę dać ci link.
Reply
Póki co dziękuję, ale jak do domu no to wifi mi wystarczy prawda?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)