Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Tab 2!
Używałem go mogę ci coś powiedzieć Tongue
Sam tablet chodzi płynnie, ma wystarczająco dużo ramu i dobry procesor.
Obudowa nie jest najlepsza, ale są gorsze... Do przeglądania stron i oglądania filmów myślę, że będzie dobry.
Sam sprzedałem tego taba i wolałem jednak kupić netbook.
Ogólnie tablet wart swojej ceny, polecam Tongue
Reply
Jak e-book to tylko na czytniku Tongue.
Reply
Mi tablet odpowiada, ostatnio przeczytałem całą książkę naraz i nawet oczy mnie nie bolały. Big Grin
Reply
Tak?? Na odpowiednich filtrach to obraz na tablecie wcale nie przeszkadza. Ale to zalezy tez kto jakie ma oczy.
Reply
Czy jak się ładuje pierwszy raz tablet to trzeba ileś tam godzin poświęcić na to czy tylko bateria ma być full?
Reply
Ja zrobiłem tak:
Jak przyszedł mi tablet od razu go naładowałem na full i jest wszystko ok.
Reply
Music 
Ja mam już kilka miesięcy i jakoś nadal mi się nie znudził. Przeglądam fb, yt, internet i od czasu do czasu w coś zagram. Nie żałuję wydanych pieniędzy.
Reply
(2013-12-05, 14:25:59)High Fivee Wrote: Czy jak się ładuje pierwszy raz tablet to trzeba ileś tam godzin poświęcić na to czy tylko bateria ma być full?

Nie, w bateriach litowo-jonowych i litowo-polimerowych w ogóle nie ma takiej potrzeby.
Reply
Mam takowy, był strasznie przydatny dopóki nie skończyła mi się umowa o internet mobilny.
Czyli poza domem był frajdą, kontakt ze światem, łatwość obsługi, bezproblemowe surfowanie po necie.. W domowym zaciszu korzystam z lapka i domowego netu więc tablet leży i się kurzy.

Tablet bardzo fajna sprawa o ile masz neta mobilnegoWink
Reply
Zawsze mozna aero2 zamowic Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)