Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG RAD 114
Witam , ktoś miał tą wieże ? Warto ją zakupić ? Kolumny mają po 55 w głośniejsze są od głośnikow 2.1?
Reply
Polecam to jak nabardziej , idealna wieża za niską cene. Dźwięk czysty,solidny.Bardzo dobry Bass. Na max głośności wcale nie charczy.

Forthan
Reply
Z mojego doświadczenia , miałem 2 zestawy głośników tej firmy.Szybko się psują , pierwsze wytrzymały 2 lata , drugie 1,3 lata.
Reply
Słyszałeś ją kiedykolwiek ?
Reply
Shocked 
Nie , dlatego pytam.

Lord Forthan:
Myśle czy są lepsze od moich 2.1
Reply
Masz ją zamiar podłaczyć bezpośrednio do komputera . Co ty masz za głośniki 2.1 . Co za karta dźwiękowa i masz zamiar przed zakupem ją przesłuchać ?
Reply
Mam głośniki creative t3130 . I sie pytam czy tę głośniki LG RAD 114 będą głośniejszę od tych co mam w pc Smile Nie chce podłączać ich do pc.
Reply
Tak tylko z ciekawości ile ty chcesz przeznaczyć na tą wieże ? ;_;
Reply
Brick 
Nie ważne ile po prostu mam je za groszowe sprawy i się pytam czy warta kupna jest.
Reply
A więc tak jakości żadnego urządzenia audio nie da się stwierdzić czytając parametry . Co najwyżej sprawdzisz impedencje . Trzeba się powoływać na komentarze a w przypadku tej wieży jest naprawdę dużo negatywnych . Z doświadczenia wiem ze takie wieże walą tylko Bassem i jak jesteś fanem jakiegoś Techno to moze ci się spodobać ;_; w innym przypadku nie będzie to brzmiało dobrze . Pytasz się czy będzie głośniejsze od twoich głośników ? W wieży masz zazwyczaj wbudowany wzmacniacz , sygnał wypuszczony będzie lepszy od śmieciowej jakości sygnału z integry co nie znaczy że będzie dobry . Na dodatek na stronie producenta :
http://www.lg.com/pl/audio/lg-RAD114-zestawy-hi-fi-mini
Możemy wyczytać że nie obsługuje formatu Audio-CD czyli żadnej orginalnej płyty z muzyką na niej nie odczytamy . Chyba że producent sam nie wie do końca co sprzedaje co świadczy o jakości wieży . Patrząc na te rzeczy to jeśli miałbym wybierać to nie brałbym jej bez możliwości wcześniejszego odsłuchu . Powiedz po prostu za ile ją możesz wyrwać ;_;

PS:Warto wspomnieć że nie ma Equalizera . Co w produkcie w tym wieku to dość żenujące zwłaszcza że posiadają go nawet wieże sprzed 20 lat .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)