Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG RAD 114
Dobra to sobie odpuszcze Wink dzieki.
Reply
Ja nie mówie żebyś sobie odpuścił :x Na pierwszy rzut oka ta wieża ma dużo wad . Ale skoro masz np zamiar słuchać muzyki z pendriva a dźwięk ci odpowiada to dlaczego nie ? Jeśli po przesłuchaniu jej stwierdzisz że jest ok to kupuj ją zwłaszcza jak masz ją za tanie pieniądze . Ale gdy masz zamiar kupować na ślepo np z licytacji to nie . Jaką kwotę masz do przeznaczenia ;_; ?
Reply
Za 120 zł bym ją miał .
Reply
Za tyle nie zaszalejesz nie oszukujmy się :x to od ziomka czy z internetu ? Naprawdę najrozsądniej byłoby gdybyś sciepnął 3 ulubione piosenki na pendrive , odpalił na tej wieży i posłuchał czy ci odpowiada
Reply
A jak z neta to niech koleś chociaż ci nagra jakis filmik zawsze lepsze to niz nic.
Sam Car audio składałem tylko z cyferek subwoofer tylko z odsłuchu miałem i zle na tym nie wyszedłem. Tyle ze ja juz miałem koszta w granicach 1600zl, ale jakos tak wolałem sam poryzykowac i sie na własnej skórze przekonać.
Reply
Powiedz mi co mu da nagranie filmika Cool ? Wymiary są podane przecież na stronie internetowej a poza tym nie wiem co to miałoby jeszcze dać
Reply
Chodzi o jako taki odsluch, cos zawsze na tym filmiku zobaczy chyba ze nagra to suszarka.
Reply
Ty chyba sam nie wiesz co piszesz . Gdy koleś nagra dźwięk z tej wieży to gdy Przemeeek go odsłucha na swoim sprzęcie to nic zupełnie mu to nie da wręcz go okłamie . nie usłyszy wad tej wieży tylko wady swoich słuchawek lub mikrofonu na którym to było nagrane . Przykładowo nawet gdy ta wieża będzie przebassowana to i tak na jego sprzęcie będzie ok bo dźwięk zostanie odtworzony przez jego sprzęt . Idąc twoim tokiem myślenia gdy nagramy najlepsze głośniki świata i puścimy je na słuchawkach za 20zł to jakość dalej będzie taka sama
Reply
No nie przemyslalem ja akurat audio w kompie mam na poziomie i udalo mi sie wychwycic dzwieki sprzetow, ale masz zupelna racje sorki Tongue
Reply
Niemożliwe żeby udało ci się wychwicić dźwięki głośników lub słuchawek nagranych na yt ;_; Nie ma możliwości by to zabrzmiało tak jak te głośniki brzmią w rzeczywistości
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)