Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfer - internet cyfrowy polsat
No hej witajcie.

Yy mam pewien problem, otóż posiadam internet w cyfrowym polsacie.
Umowę z nimi mam około roku i nigdy nie miałem żadnych problemów do dnia dzisiejszego. Dwa dni temu dostałem komunikat "Limit został wyczerpany" ŻE CO ? Minęły dopiero 2 tygodnie od czasu gdy dostałem nowy transfer a grałem jedynie w Gra, Yt, siostra tam na fb siedziała, wykonywałem normalne czynności jakie wykonuje się w internecie. NIE POBIERAŁEM NIC, zupełnie nic transfer zawsze mi starczał na miesiąc surfowania po internecie (15GB) . Okej, trudno może coś się stało nie wiem co, więc postanowiłem dokupić transfer bo 2 tyg bez neta to nie da rady (dokupiłem 15GB). Okej minął 1,5 dnia i co ? TRANSFER WYCZERPANY, postanowiłem ograniczyć ilość czynności wykonywanych w necie. Ale... po 1 dniu nie mam transferu ? Transferu 15 GB ??? NIE ŚCIĄGAŁEM NIC! Postanowiłem nie brać już kolejnego transferu, bo po co jak mam stracić 50 zł grając jeden dzień w Gra.

Wytłumaczy mi ktoś co jest tego przyczyną ? Czy mam zadzwonić to tych ... Tongue
Reply
Ktoś lub coś Ci prawdopodobnie kradnie internet lub zostałeś oszukany.
Reply
>2014
>Internet z limitem
Jeśli 15GB wystarcza ci na miesiąc to jesteś chyba nowy w Internetach.
Reply
Albo nie jest no-lifem.
Reply
Wystarcza. Smile Nie pobieram prawie NIC.

Nocny limit jest nieograniczony.

Ale tu chodzi o przyczynę....
Reply
YT zżera sporo transferu, zwłaszcza, gdy oglądasz w wysokiej rozdzielczości i dobrym bit racie.

Co rozumiesz przez "nocny"?
Reply
Od 23:00 - 8:00 nie zżera mi limitu Big Grin
Reply
Zapewne dużo siedziałeś na YT co baaaardzo dużo zżera transfer. BTW. jak można żyć z limitowanym internetem?
Reply
No ale przez 1 dzień 15gb ? Obejrzałem może z 50 filmików do 10minut jeden.
Reply
Dane : 50 x 10 min = 500 min = 30000 sekund
Filmik HD, bit rate = 3Mb/s ;

3Mb/s * 30000 s = 90000Mb
90000Mb = 11250 MB = 11,25GB

Tyle około zżera twoje 50 filmików 10-minutowych przy jakości HD (średni bit rate).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)