Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod QR - co to?
Witam, od dłuższego czasu zastanawia mnie, co to jest ten kod QR - http://screenshooter.net/1767738/jalgpdw

O co w tym chodzi i do czego to służy? Tongue
Reply
Niepotrzebny kod dzięki któremu pobieramy na telefon chyba, tak czy owak skomplikowane dla starszych osób i niepotrzebny patent.
Reply
Tam jest zapisane:

Code:
Clarice T.Link
Tel:4782750678
Email: ClariceTLink:at:armyspy.com
Adress: 4354 Oakridge Lane, Dublin, GA
31021

Skąd to masz Cool?

A tak ogólnie kody QR to graficzne przedstawienie danych, to taki nasz alfabet dla maszyn, dzięki kodom QR możemy np. za pomocą naszych telefonów wejść na stronę internetową pokazaną na wielkim bilbordzie w centrum warszawy, zamiast bawić się w ręczne przepisywanie adresu Smile.
Reply
Najprostsze wyjaśnienie to taki pseudo kod kreskowy który odczytany na telefonie pokazuje zapisane tam informacje.
Reply
Bawię się AoLem i PP do premium robię. Big Grin
Reply
Na wstępie chciałem napisać że nie mam 4 repa na napisanie tematu a tam nie ma takiego tematu gdzie mógłbym zapytać. Mianowicie chodzi mi o grę gdzie sie było coś w rodzaju gladiatorem i co lvl sie dostawało randomową broń albo skilla lub peta (było coś z wybiciem broni, przestraszenie petów przeciwnika itd.) i pamiętam że to była gra przeglądarkowa na którą była poświęcona osobista strona. Bardzo mi zależy więc dla tego kto powie nazwę gry dam + dodam jeszcze że kiedyś ludzie mieli to na profilach w margo
Reply
Mybrute. Wink
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)