Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPad
Cześć, mam kilka pytań dotyczących iPada (będo +) :
-Chce kupić iPada, jaki rodzaj (mini,zwykły,2,3,4,air) polecacie ? Budżet 1500 zł.
-Co zrobić aby mieć na nim internet ? Mogę płacić, czy jakiś kieszonkowy "router".
-Czy Gra na iPadzie pływa? Wszystko jest okej tylko że dotykowy oraz nie ma żadnych bugów itp jak na telefonach ?
Reply
Weź iPada mini, dobry jest.
Załatw sobie jakiś router, na tablecie tak najlepiej, chyba, że masz w domu sieć wi-fi to możesz się połączyć.
Oczywiste, że na tablecie będzie się grało lepiej niż na telefonie, bugów nie powinno być.
Reply
Tongue 
Jestem w mieście/szkole, mam chęć wejść na neta. Np na Gra, skąd internet ?
Reply
Thumbs Down 
No na mieście powinieneś gdzieś znaleźć darmowe wi-fi, np. w centrum. A w szkole to raczej nie da rady, jak nie macie wi-fi(szkolne zazwyczaj są zabezpieczane hasłem). To w szkole musiałbyś mieć router.
Reply
Jak masz LTE od plusa to można wziąć ze sobą kieszonkowy router i mieć dostęp do Wi-Fi praktycznie wszędzie Smile
Reply
Michel Slighcuts:
To co musiałbym zrobić z tym internetem ? wziąć z plusa LTE czy jak ? Czy te kieszonkowe routery i jakaś karta.
Reply
Smile 
No weź z plusa LTE, tam masz chyba na kartę o ile się nie mylę.
Reply
Mógłbyś napisać z jakiego łącza korzystasz w domu? Smile
Reply
Sepdeert:
Wi-fi. Mam router pod kompem.
Reply
To w domu spokojnie iPada podłączysz do Wi-Fi. W innych miejscach polecam LTE. Sam posiadam 1gb pakietu. Płacę krocie a nigdy nie zużyłem całości. (Cenowo to około 20zł/mies.)

__
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)