Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór telefonu
Pewnie sami wiecie o co chodzi. Z listy wybrałem sobie 3 telefony i nie mogę się zdecydować, który wybrać.

Anroid to oczywiście standard wiec musi być. Chciałbym na nim posłuchać muzyki i żeby był ogólnie użyteczny do różnych zabaw.

Do wyboru mam:
- Huawei U8500
- LG GT540 Swift
- Samsung I5700 Galaxy Lite

I piszcie dlaczego akurat ten. ;x

_
Reply
- Samsung I5700 Galaxy Lite
bo...
Samsung Galaxy i5700 - drugi z kolei smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android. Smartfon wyposażono procesor taktowany zegarem 800 Mhz zapewniający wysoką efektywność pracy telefonu w wielozadaniowym środowisku oraz płynne korzystanie z różnorodnych aplikacji dostępnych poprzez platformę Android Market. Samsung Galaxy to również wachlarz multimedialnych funkcji, jako pierwszy spośród telefonów opartych na systemie Android obsługuje format plików DivX. Dodatkowo wyposażono go w zapewniającą wysoką jakość dźwięku technologię DNSe 2.0 oraz standardowe wejście słuchawkowe 3,5 mm mini-jack, a wytrzymała bateria (1500mAh) pozwala na wiele godzin pracy urządzenia. Wszystkie możliwości zamknięto w kompaktowej i smukłej obudowie 13,2 mm.
Reply
Avthelert
Z tego co pamiętam Monte nie ma Androida
Reply
Ano rzeczywiście. To zostają trzy.
Reply
Shocked 
Avthelert
Te telefony konkretnie słabo znam, ale może napiszę Ci jakie atuty ma każdy z nich:

- Na pewno Huawei ma najlepszego Androida (2.2)
- Wielkość wyświetlacza we wszystkich jest podobna 3-3,2"
- Aparat we wszystkich 3,2 mpx
- WiFi, GPS, bluetooth mają wszystkie
- Huawei ma najsłabszą baterię

Jakbym ja miała wybrać, wzięłabym LG Swift

PS. A nie masz możliwości wyboru Galaxy mini? Wydaje mi się, że cenowo stoi podobnie, a jest od nich o wiele lepszy.
Reply
Photo 
Osobiście jestem zwolennikiem telefonów Samsunga i Nokii i ja bym wybrał Samsunga Galaxy, wszystkie Galaxy to genialne telefony, a jeszcze lepsze są jako smartfony.
Reply
Ja też jestem jakoś najbardziej przekonany do Galaxy.
Jormundur:
Niestety nie.
Reply
A masz do wyboru xperie x8/galaxy gt-i5800/wildfire s? Jeśli tak to któryś z nich. Spica jest bardzo przestarzała bo robiona na androidzie 1.5 i wiele rzeczy nie działa np. nie ma sterów 3d więc w gry nie pograsz. Wolno reaguje na dotyk. Procesor 800mhz ale słaby, stary i od samsunga ponoć Arm lub Qualcomm 600mhz są lepsze. Po za tym gdy wgrywasz Roma zawsze można podkręcić. Cienka ale lepsza od huawei. Huawei to najgorsze z tej trójki i chyba ogólnie najgorszy smartfon. Masz tu wyjaśnione dlaczego: http://www.dobreprogramy.pl/Huawei-IDEOS-U8500-z-Androidem-z-Androidem,Artykul,27318.html Najlepszy jest swift mimo tego ,że ma wyświetlacz oporowy ,a więc brak multitoucha. Chociaż jeśli lubisz posługiwać się rysikiem to ci się spodoba.
Reply
Music 
Monte nie ma androida. Ja mam ten model
Reply
Najlepszy oczywiście Swift, przez sterowniki 3d, których nie ma Spica. Ale ekran może odstraszyć.

Go-To-Sleep:
Galaxy to wcale nie genialne telefony.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)