Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na ile starczy 10 GB internetu?
Mam internet z limitem 10GB. Boję się, że wyczerpie go w jeden dzień. Często korzystam z facebooka, YouTube oraz gram w lola.
Jest szansa, że starczy mi na kilka dni?
Reply
Nie ma takiej szansy. Fb i lol praktycznie nic nie pobiera.
Reply
Musisz ograniczyć YT Tongue
Reply
Thumbs Down 
Nie musi, ja bym ograniczył jedynie pobieranie i pobierałbym tylko w nocy.
Reply
Thumbs Down 
Starczy na 3tyg z pobieraniem(paczki do 100mb) i graniem warz z małym oglądaniem YT Wink. Wiem sam mam taki Cool
Reply
Ja mam 5 GB/miesiąc i powiem szczerze, że rzadko zdarza mi się ten limit przekroczyć. Przeglądanie stron typu FB itp. nie pobiera praktycznie nic, ale YT musiałem mocno ograniczyć. Czasami, jeśli już muszę oglądnąć jakiś film, to 20 minutowy w rozdzielczości 720p zabiera jakieś 150-300 MB. W każdym razie pobieranie i oglądanie filmów zostawiam na noc, kiedy nie mam limitu. A co do Lola to nie gram, ale przykładowo mecze online w Fifie mi nie biorą NIC.
Reply
Lajtowo dasz rade, chyba że komputer to Twój jedyny przyjaciel Wink Ja na telefonie mam 2GB na miesiąc i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się tego stracić,a często korzystam z Facebooka,Instagrama,Youtube i pobieram nuty więc na kompie powinno byc podobnie Wink
Reply
Mistrzu naucz mnie tak korzystać z internetu jak Ty Smile
Reply
Spokojnie Ci wystarczy ja sam mam taki limit i mi starczy na miesiąć z YT, fb, Gra, cs Smile
Reply
Ja miałem 250 MB i starczyło mi na tydzień na oglądanie filmów na YouTube,Facebooka i inne strony. Tym bardziej 10GB
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)