Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na ile starczy 10 GB internetu?
A jaki internet byłby najlepszy do grania w margo?
Reply
Na Margo pamietam jak grałem z Neostrady 1/4 Mega Big Grin teraz mam 6 mega.. wtedy mapki mi się ładowały takie duże po 10 sekund, a teraz no cóż więcej danych to w sumie nwm jak ci będzieBig Grin
Reply
Oj, no wiesz. Ja mam 23gb i jakoś mi starcza przy sporej ilości Skype i YT (ok. 15 GB/mies). Podstawowe czynności typu FB, dużo nie zżerają, margo jednak trochę wsysa. Co do LoLa - nie wiem.
Reply
Ja mam 13 GB. Spokojnie starcza na miesiąc, chociaż korzystam ja, tata i mama. Oglądam dużo YT , gram w Margo. Najwięcej zżera grafika (ładowanie itp.)Skype też trochę.
Reply
Powiem tak swojego czasu miałem ze stacjonarki (8mb/s) i to było piękne bez limitu + świetny ping( Aż 23 na serwerze Pukawki). Jestem zwolennikiem stacjonarek, ale takich co nie maja w umowach, aż do iluś ta mb. Jeżeli masz możliwość zastanów się nad jakąś stacjonarką bo uwierz opłaca Smile
Reply
A jaką polecasz?
Reply
Niestety nie ma tam niektórych kawałków.
Reply
Stacjonarkę czy na kartę?
Reply
Napisz najlepsze
Reply
Gracz zakładający temat dostał wystarczająco dużo odpowiedzi. Sugeruję napisanie w nazwie "Do Zamknięcia" .. robi się z tego temat "Czy taki czy siaki internet jest dobry"..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)