Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na ile starczy 10 GB internetu?
#21
Ja, jak testowałem LTE, to w 6 dni wykorzystałem 15GB. ;_;
Reply
#22
Wczoraj zapomniałem przełączyć się na WiFi i przy godzinnym oglądaniu filmów online (nie w HD) zjadło mi 800 MB pakietu w telefonie. Musiałbyś ograniczyć YT.
Reply
#23
Bug 
Ja też mam neta 10GB z plusa i starcza mi na cały miesiąc. Facebook zżera bardzo mało transferu, Gra również. Natomiast YT wsysa multum transferu. Postaraj się ograniczyć YT. Jeśli masz limit nocny to ściągaj i oglądaj w nocy. Wink Ja tak robię i jest super. Wink
Reply
#24
No właśnie można gdzieś sprawdzić czy mam nocny limit? Mam lte od plusa
Reply
#25
Nocny limit trzeba aktywować, jeśli owszem posiadasz internet LTE na umowę. Nocny limit aktywujesz przez sms o treści "DODAJ LN" na numer 2612 i koszt wysłania sms jest bezpłatny. Po tym jak wyślesz uzyskasz informacje o aktywacji tego pakietu.
Reply
#26
Nabrałeś się na LTE w pl Big Grin? Przecie te limity nie dają człowiekowi żyć, ja nawet muzyki słucham z yt, a co do gier online to małą ciągną i myślę że gdybyś nie zaglądał na yt, to spokojnie wytrzymasz.
Reply
#27
Wink 
pobierz ten program
http://addgadgets.com/network_meter/
i sprawdź ile średnio zużywasz danych dziennie pomnóż razy 30 i zobaczysz czy ci 10 gb starczy Smile
Reply
#28
Jeżeli chcesz słuchać piosenek a nie oglądać filmy na YT, to sobie pobierz Spotify.
Reply
#29
Ponawiam pytanie.
Czy internet z Cyfrowego Polsatu jest dobry?
Jeśli nie to jaki polecacie?
Reply
#30
Sad 
Cyfrowy Polsat to Plus. Szczerze może mają te LTE, ale oczywiście dopiero je rozwijają. Ja mieszkając w 100tyś mieście mam w plusie właśnie kartę(internet) i powiem, że internet jest do pupy (1mb/s). Po wielu zapewnieniach, oraz obietnicach nic nie robią w poprawie tej szybkości(zawsze dają jakieś kity typu: pogoda,przeciążenie) Od maja tak jest. Ping hym jeżeli rajcuje Cię na dobrym serwerze w cs 150+ i w Gra z 400+ to bierz, ale szczerze Cyfrowy Polsat(Plus)to zło w czystej postaci.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)