Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na ile starczy 10 GB internetu?
Ja, jak testowałem LTE, to w 6 dni wykorzystałem 15GB. ;_;
Reply
Wczoraj zapomniałem przełączyć się na WiFi i przy godzinnym oglądaniu filmów online (nie w HD) zjadło mi 800 MB pakietu w telefonie. Musiałbyś ograniczyć YT.
Reply
Bug 
Ja też mam neta 10GB z plusa i starcza mi na cały miesiąc. Facebook zżera bardzo mało transferu, Gra również. Natomiast YT wsysa multum transferu. Postaraj się ograniczyć YT. Jeśli masz limit nocny to ściągaj i oglądaj w nocy. Wink Ja tak robię i jest super. Wink
Reply
No właśnie można gdzieś sprawdzić czy mam nocny limit? Mam lte od plusa
Reply
Nocny limit trzeba aktywować, jeśli owszem posiadasz internet LTE na umowę. Nocny limit aktywujesz przez sms o treści "DODAJ LN" na numer 2612 i koszt wysłania sms jest bezpłatny. Po tym jak wyślesz uzyskasz informacje o aktywacji tego pakietu.
Reply
Nabrałeś się na LTE w pl Big Grin? Przecie te limity nie dają człowiekowi żyć, ja nawet muzyki słucham z yt, a co do gier online to małą ciągną i myślę że gdybyś nie zaglądał na yt, to spokojnie wytrzymasz.
Reply
Wink 
pobierz ten program
http://addgadgets.com/network_meter/
i sprawdź ile średnio zużywasz danych dziennie pomnóż razy 30 i zobaczysz czy ci 10 gb starczy Smile
Reply
Jeżeli chcesz słuchać piosenek a nie oglądać filmy na YT, to sobie pobierz Spotify.
Reply
Ponawiam pytanie.
Czy internet z Cyfrowego Polsatu jest dobry?
Jeśli nie to jaki polecacie?
Reply
Sad 
Cyfrowy Polsat to Plus. Szczerze może mają te LTE, ale oczywiście dopiero je rozwijają. Ja mieszkając w 100tyś mieście mam w plusie właśnie kartę(internet) i powiem, że internet jest do pupy (1mb/s). Po wielu zapewnieniach, oraz obietnicach nic nie robią w poprawie tej szybkości(zawsze dają jakieś kity typu: pogoda,przeciążenie) Od maja tak jest. Ping hym jeżeli rajcuje Cię na dobrym serwerze w cs 150+ i w Gra z 400+ to bierz, ale szczerze Cyfrowy Polsat(Plus)to zło w czystej postaci.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)