Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje kabla
Czy na allegro czy gdzieś można kupić taki kabel co z jednej strony jest mini jack a z drugiej strony jest to wyjście które pasuje do tej środkowej dziury w tym linku http://www.google.pl/imgres?start=99&biw...=147&ty=96 Albo jak połączyć kable tak, aby to działało Big Grin Za pomoc plus
Reply
Nawet ciężko powiedzieć jak się to złącze nazywa. Nigdy nie spotkałem się z przejściówką do czegoś takiego. Nie robiłbym sobie zbytnych nadziei, że coś znajdziesz. Angry
Reply
A jak to połączzyć, bo ja mam mini jacka i ten kabel ,ale w tym kablu jest dużo kabli Cool, a w mini jacku 4 i nwm jak to połączyć, wiem jedno, że nie wsztstkie kable mają być połączone
Reply
Ten kabel to DIN9 . Na 99% nie ma przejściówki na jacka . Te gniazdo które przecież pokazałeś to od subwoofera i ma służyć do podłaczenia prawego głośnika O.o Jaka w tym wyższa logika ? Chyba że bolce wygiąłeś to masz problem .
Reply
Rainbow 
No wiem, że do prawego, ale ot prawego szło wyjście do jacka, a akurat prawy mi sie spalił i dzięki temu, lewy też nie działa, więc chciało to jakoś obejść.

A może wiecie jak to połączyć od mini jacka wychodzą 4 kable czarny i biały, czarny i czerwony, a od tego drugiego wychodzi czarny i biały, czerwony. Jak to połączyć, żeby działało?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)