Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG l7 Dam +!
A xperii s nie znajdzie sie za 700zl?
Reply
Xperia S jest nieopłacalna, głównie ze względu na to, że do ekranu HD wpakowali jej Snapdragona S3.
Reply
Gdybym miał 500zł to na twoim miejscu kupiłbym sobie Nokie Lumię 800, fajny model miałem go kiedyś i nie narzekam, tani i bardzo fajny dla ludzi którzy korzystają np. z Facebooka.
Reply
(2013-10-21, 20:10:27)Trop Nesemti Wrote: Ja kupuję LG L7 i koniec, do zamknięcia!

jak kupisz to będziesz płakał codziennie
Reply
Czemu?
Reply
Bo jest to padło, które we wszystkim ssie. Mówię, kup używanego SGS 2, będzie najlepiej.
Reply
LG L7 strasznie odradzam, miałem L3 i wiem co się działo, znajomy ma L7 i nawet po wgraniu CM 10.1 dalej ma lagi, wciąż się zacina. Dodatkowe nie tylko u niego znam kilka osób które również mają LG L7 i odradzają Wink Jeśli chcesz już LG to bierz LG L5 ale II generacji, jest lepsza od LG L7 o 70% Wink Ja aktualnie posiadam SGS wgrałem CM 10.1 czyli android 4.2.2 i działa wyśmienicie, jednak tak za kilka miesięcy mam zamiar zmienić starego dobrego SGS na SGS II lub SGS III. Więc jak masz zamiar brać tel to polecam SGS II.
Reply
L3 to każdy wie co się z nim dzieje tak samo z L5(w nim można zauważyc piksele na ekranie)
A co do SIII to fajny ale chodziły wypadki że sie zapalały

Tak samo w SIV to Sony potwierdziło że sie jara
Reply
2 generacja LG z serii L też ssie.
Reply
nie przeginaj bo to są fajne i porządne telefony
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)