Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z abonamentem w Orange.
Elo, mam problem, szukałem i nie znalazłem.
Mam abonament w Orange 25zł/mies i dostaje czasem 35, a nawet 50 na miesiąc... Nwm, jakaś promocja to jest czy co, czy na koniec umowy mi przyjdzie faktura żebym jakieś nadwyżki uregulował czy coś.. Czy mam po prostu do salonu gdzie kupywałem zajść?
Reply
Mam abonament na 29zł/mieś w Orange i aktywowałem za 30zł ostatnio pakiet nielimitowanych rozmów z jednym numerem. Odradzam Ci tę sieć na abonament, bo u mnie wychodzi w tym miesiącu do zapłaty 120zł gdzie mam nielimitowane rozmowy z jedną osobą, a poza nią mam 14 połączeń, którymi wykorzystałem rzekomo 60 minut i do dopłaty za rozmowy mam 20zl. Musiałyby trwać chyba po 20 minut, żeby to miało sens.
Reply
A zdarzyło ci się, że dostałeś więcej kasy niż masz w abonamencie? I czy na koniec umowy jest jakaś faktura do spłaty nadwyżek czy coś?
Reply
Powinieneś dostać e-fakturę, jak nie to zadzwoń a najlepiej udaj się do punktu obsługi, w fakturze powinieneś mieć wszystkie sms'y i połączenia wysyłane. I usługi. Ale też syf straszny z tego. Od 3 miesięcy dostaję powyżej 100zł rachunki.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)