Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odtwarzacz MP3 - pomocy !
Witajcie, mam zamiar sprawić sobie odtwarzacz MP3, MP4, lub coś do czego podepnę kabelek ze słuchawkami i posłucham sobie muzyki przez dłuższy czas, a w miarę taniego.

Otóż, znalazłem coś takiego - http://allegro.pl/br17-odtwarzacz-mp3-klips-czytnik-kart-sluchawki-i3578802050.html
Tanie i piszę, że dobre. Gdzie tu jest haczyk ?

Co byście polecali kupić, nie chcę jakiś od razu apple, czy Ipody, tylko zwykły odtwarzacz muzyki, na który mogę z komputera przesłać muzykę.

Nie ogarniam ogółem tematu, proszę o pomoc Angry
Reply
Faktycznie koleś sprzedaję produkt , utrzymuję się z tego więc napisze ci że coś jest badziewskie Cool . Te odtwarzacze grają tylko środkiem Big Grin Nie ma ani bassu ani wysokich tonów Tongue Pamięci własnej też brak więc musisz dokupić karte pamięci . Brak wyświetlacza to kolejna katorga , bo zanim znajdziesz jakiś kawałek to trochę minie . Najgorsze jest i tak że zawsze gdy go wyłaczysz i właczysz to uruchamia się na pierwszej piosence Cool nawet nie wiesz jak jest fajnie potem lecieć dokładnie do piosenki która jest na 117 miejscu .

PS: W sumie widać że zaszalałeś z ceną sprzętu 8| będzie ci służyć dłuugie lata
Reply
sansa clip
vedia a 10
fajne mp3 dosyć tanie a mega dobre
Reply
Kupiłem sobie takie i nie żałuję, bo było strasznie tanie Tongue, nie ma stereo i słuchawki trzeba do połowy wpychać, a samo mp3 nadaje się tylko do słuchania rapu albo metalu, bo do mojej muzyki taka jakość odtwarzania na pewno się nie nadaje Tongue.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)