Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dźwięk 2.1 lub 7.1 w słuchawkach . Będzie +
Heej Big Grin jako że przed chwilą wróciłem ze szkoły, jest weekend to mam rozkminy ;_; Mianowicie teraz cholernie widać to że wychodzą coraz częściej "słuchawki 7.1" Co według mnie jest czymś cholernie dziwnym i głupim . Wiem że to chwyt marketingowy ale nawet jeśli to jak miałoby to wyglądać Big Grin ? Jak dźwiek 2.1 lub 7.1 może istnieć w słuchawkach Cool ? Jestem trzeźwy więc jak ktoś to normalnie wytłumaczy to wlatuje +

PS:Żeby było jasne chodzi mi o prawdziwe 2.1 lub 7.1 a nie o emulowane sterownikowo ;_;
Reply
Refresh na życzenie.
Reply
Głośniki są tak porozmieszczane by dawać efekt przestrzeni. Wink
Reply
Wiesz co to 7.1 ;_; ?
Reply
Thumbs Down 
A ty wiesz po co piszesz te durne pytania? Próbuje ci wytłumaczyć jak człowiekowi no ale widać, że do Ciebie to w specjalny sposób trzeba podchodzić.
Ale spróbuję ci to jaśniej wytłumaczyć. Każda słuchawka ma 5 przetworników, 4 średnio/wysoko tonowe no i jeden nisko tonowy.
Tak naprawdę wygląda to jakby było to 8.2 ale w rzeczywistości działa to na zasadzie 7.1.
Masz tutaj obrazek jeśli dalej nie rozumiesz, http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2011/08/8-19-2011tiamat71-1313670356.jpg
Reply
Czyli to słuchawki 8.2 które są nazwane 7.1 :3 . Chodzi mi o takie prawdziwe 7.1 jak to miałoby wyglądać Big Grin
Reply
Nie bardzo jest możliwe coś takiego zrobić bo subwoofer musiałbyś mieć gdzieś po środku głowy.
Reply
W sumie teraz się zastanawiając to chyba możliwe ale te słuchawki musiałyby wyglądac jak okulary cyclopa z xmenów .
Reply
Czołem nie usłyszysz raczej.
Reply
Gdyby rozciągnąć ten głośnik ;_; ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)