Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phoneblocks- dyskusja.
Witam, słowem wstępu przedstawię wam, czym są phoneblocks. Mógłbym tutaj się rozpisywać i w ogóle, ale po co, skoro wszystko jest ładnie przedstawione na 3minutowym filmiku. Wink

Taka koncepcja mi się bardzo dobra, jednakże z drugiej strony jest troszkę utopijna, ponieważ tak naprawdę nie wiem, jakie będą koszta czegoś takiego, zwłaszcza w Polsce. Jednakże całokształt podoba mi się, taki sandbox, tylko że w postaci telefonu. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Reply
chodzi o "budowanie" telefonu ? sam pomysł dobry , ale w Polsce będzie to drogie bajdzio bajdzio na 101%
Reply
Były i są meble do złożenia samemu po zakupie, ale telefon to fenomen.
Reply
Bardzo ciekawe. Osobiście sam bym taki telefon kupil, ale na Polskie standardy zapewne byłby drogi, jak i drogie byłyby do niego "moduły", jeżeli można to tak nazwać. Pomysł jest fenomenalny. Możnaby stworzyć telefon perfekcyjnie dopasowany do własciciela. Sam pomysł jest wspaniały, ale co faktycznie z tego wyniknie to nie wiem.
Reply
Nie ma szans.

Aparat jest zależny od procesora, lepszy procesor potrzebuje lepszej baterii, i tak dalej. Chcąc wymienić jedną rzecz, trzeba by było wymienić kilka.
Reply
Video 
Nie ma szans na to . Żadna firma na to nie pójdzie i 99% znanych firm będzie starało sie zablokować całkowicie produkt .
Reply
Plusy:
1.Wymienne części

Minusy:
1.Koszty
2.Chłodzenie
4.Mniejsze dopasowanie obudowy - większe gabaryty urządzenia
5.Zmniejszenie możliwości "dizajnerskich" (brak możliwości projektowania bryły)
6.Zmniejszenie rynku zbytu
7.Hamowanie rozwoju tel.

Jako ciekawostka dla geeków tak, jako smartfon dla Kowalskiego nie Smile.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)