Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telefon i wujek beda plusy
Czesc poniewaz mama powiedziala mi ze mi fundnie tableta jak beda dobre oceny to postanowilem se kupic nowego fona mam 1200zł na razie i jakiego wybrac ogolnie to nie musi byc jakis super pro elo elo wystarczy wifi i chyba tyle CoolXD

2 sprawka
wujek ma za tydzien 40 i nie wiem co kupic, wymyslcie cos wujek ma 40lat i jest tak jakby góralem ale mieszka w Niemczech to zadnych rzeczy niemieckich nie dawajcie
dam duzo plusów

pozdrawiam
Reply
Wybierz Nokie 3310. Lepsza niż te dzisiejsze smartfony.

Co do wujka no nie wiem polską kiełbasę niech poczuje Polski smak na ziemiach wroga.
Reply
edit: tak serio kup mu sękacza z polski
jezu
co za ludzie
Reply
Video 
Miałam to zaproponować. Ale to góral, nie górnik, więc powinno być w kształcie ciupagi.

Alcest: co z tego, że to góral? Daj mu coś od serca. ._.
Reply
Bug 
1. SAMSUNG i9300 GALAXY S3
2. Co do wujka to:
-Może jakieś wino Cool?
-Jeśli lubi gry, a masz pieniądze może jakąś konsolkę? Wychodzi teraz xbox 720 więc xbox 360, z fajną grafiką kosztować bd około 500zł, ale myślę że i tak za dużo.
-Jeśli lubi czytać to może jakąś fajna, nową książkę.
-Tableta Cool?
Reply
Jeny to jest bliski wujek to mu chce cos takiego kupic myslalem tez o jakiejs rzeczy ktorabym sam zrobil zaproponujcie cos bo jakiegos sprzetu nie ma co mu dawac bo ma firme
Redrett:
co co za ludzie?
trollujesz i do tego marnie to musisz liczyc sie z konsekwencjami
Girgar Nuir:
Wonn:
za ile te telefony??
Arajka:
Dla kogos to moglaby byc przydatna informacja
Reply
Od 49zł do 200zł. Sam ostatni kupiłem za 65 zł.
Reply
Jacka Danielsa może kup Smile A tak to nie mam pojęcia. Nie wiem nawet ile Ty masz lat ani czym twój Wujek się zajmuje. Tutaj sam sobie musisz poradzić.
A Samsunga około 1200 kupisz.
Reply
ja mam 16 a wujek ma firme budowlana
Reply
Alcest
Skoro ma firmę budowlaną to na pewno ma gruby portfel Cool Może jakiś fajny, skórzany portfel, zegarek jakiś fajny? Lub jeśli lubi jakieś mecze to bilet Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)