Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z laptopem!
#1
Witam,otóż mam pewnien problem,przyszedłem ze szkoły i włączam laptopa(win 7) włączam cs ze steam i gram jakieś 10 minut (a przedtem laptop się zacinał) i nagle cały laptop się zacina i nic nie da się zrobić,nic a nic,trzeba go wyłączyć z gnizdka ... raz czekałem to ekran się zrbobił niebieski i jakieś napisy i liczyło do 100 po 5. Jestem zielony w tych sprawach.Skanowałem lapka i nic.
Reply
#2
Music 
Zepsuła się chyba karta graficzna.
Reply
#3
Właśnie chyba tak,ponieważ wziąłem F8 podczas uruchamiania i pisało że coś trzeba odłączyć od USB i to napewno karta graficzna,a więc trzeba kupić nową czy da sie coś zrobić?
PS:

To urządzenie działa poprawnie.
Reply
#4
Zdecydowanie musisz wymienić kartę graficzną, jest uszkodzona wewnętrznie i nie da sie z tym juz nic zrobić.
Reply
#5
(2013-09-26, 19:51:53)Wisse Wrote: Właśnie chyba tak,ponieważ wziąłem F8 podczas uruchamiania i pisało że coś trzeba odłączyć od USB i to napewno karta graficzna,a więc trzeba kupić nową czy da sie coś zrobić?
PS:

To urządzenie działa poprawnie.


To tzw. Blue Screen. Pojawia się gdy w systemie wyskoczy błąd krytyczny, niezgodność w jakimś sprzęcie np. częściowe spalenie zasilacza, uszkodzenie karty graficznej, pamięci RAM, uszkodzenie procesora itp itd. Wiele może być powodów wyskoczenia niebieskiego tła z naspisami.

Z reguły jest napisana nazwa błędu lub podany kod błędu niestety w szestastkowym systemie liczb przez co mało kto wie o co chodzi ;c.
Reply
#6
łetam bluscreeny są czesto winą windowsa nie sprzętu Wink sformatuj wpierw a potem sie martw czy podzespoły uszkodzone, z niską wiedzą o kompach lepiej nie szukać usterek w systemie które wywyołują bluescreeny
Reply
#7
Co prawda to prawda dlatego również napisałem ze powodem może być krytyczny błąd systemu Dodgy
Reply
#8
Włóż ją do piekarnika na pare minut. Jest poradnik na YT, to działa.
Reply
#9
Zanieś do komputronika. Jeśli się nie znasz, nic nie ruszaj bo możesz pogorszyć sprawę.
Reply
#10
To odliczanie to BSoD, taki miły ekranik który wyskoczy jak coś z kompem jest nie tak, to co odwala twój laptop może mieć różne powody, coś z dyskiem, procesorem, grafiką, bez kilku ważnych rzeczy które zapisują się w pliku który powstaje po BSoD'zie nikt nie może ci pomóc, radzę zanieść sprzęt do informatyka i samemu przy tym nie dłubać Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)