Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative Fatal1ty.
Chyba zacznę zbierać na tego Avida, skoro chcę poważnie myśleć o 'karierze' na YT. Widziałem test i dźwięk naprawdę bardzo dobry. Big Grin
Reply
A tu był mój błąd, chciałem napisać C1U. Tongue
Pytał się o przedział cenowy 200zł, więc mu go podałem, tak?
Jest najtańszym wyborem i chyba najlepszy w takim przedziale cenowym

AtSolver
A co do kariery na yt, pamiętaj, jakość jakością, ale sama jakość dobrego dźwięku z mikro nie da Ci więcej widzów. Wink
Reply
Dźwięk jest naprawdę genialny , on jest dosłownie za tani . Myśle że nawet jakbyś miał mega dźwiękówke , interfejsy , miksery itd to długo musiałbyś szukać by znaleźć lepszy mikrofon w tym przedziale cenowym . Mogę się założyć że zaniedługo cena pójdzie do góry .

AtUP
Samson jest za 320zł . Behringer C1U to coś czego naprawdę nie można polecić .
Reply
Czemu pójdzie do góry? Tongue

AtUP2: Ale zawsze lepiej ogląda się filmy z czystym głosem niż z harczeniem. Big Grin
Reply
Sprzęt oferuje naprawdę zbyt dużo w porównaniu do tego co oferuje konkurencja . Ten mikrofon można smiało porównywać z mikrofonami za koszt +500zł . Nawet gdyby kosztował te 400zł to i tak byłby to mega mega dobry zakup . Niekoniecznie musi ta cena iść do góry , ale myślę że po jakimś czasie panowie z Avid zauważą ze naprawdę przy dobrej reklamie mogą na tym mikrofonie świetnie zarobić . To tak jakby dziś Amd zaczęło sprzedawać procesor klasy Intel Core i7 za jakieś 300zł .

PS: Masz tutaj test gdy koleś wymawia polskie zdanie w normalnym pomieszczeniu , bez żadnej akustyki itd :
http://w966.wrzuta.pl/audio/6lyzzxsSNt9/probka_nagrania_z_mikrofonu_pro_tools_vocal_studio
Brzmi naprawde świetnie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)