Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative Fatal1ty.
A widzisz cene?

Nie mam akurat tych słuchawek, ale identyczne. Tongue
Reply
Pozatym same słuchawki w sobie są gówniane.
Reply
Tylko mikrofon do 120zł, nic więcej. Tongue Może być używany, może być nowy.
Reply
Tak widzę cenę i dalej stawiam na ten mikrofon . Wiesz dlaczego ? Bo trzeba być skończonym kretynem by włożyć 120zł w coś co będzie brzmiało beznadziejnie , interesuje się tym tematem i mogę ci zagwarantować że w tym przedziale nic dobrego nie znajdziesz . Jak masz kupić dziadostwo to po co wogóle coś kupować ?? Dozbieraj jeszcze trochę do mikrofonu który ja poleciłem a napewno nie powiesz na niego złego słowa . To mikrofon przyszłościowy nawet gdybyś doszedł do popularności takiego Rocka to gwarantuje ci że nie znajdziesz powodu by go zmieniać . Nawet jeśli ci się znudzi , to i tak zawszę możesz go sprzedać tracąc naprawdę małą kwotę .
Reply
Najtańszym mikrofonem do nagrywania jaki chcesz se kupić to Samson C01U, poniżej nie znajdziesz nic lepszego, chyba, że gorszą wersję tego samsona C1U.
Reply
http://allegro.pl/samson-go-mic-wielkomembranowy-mikrofon-pojemn-usb-i3561165777.html
Używany może znajdziesz?
Reply
A jakiś za 200zł? Bo nie mam budżetu, zawsze mogę zbierać ale to trochę zejdzie. .-.
Reply
Ja pierdziele <facepalm> miałeś kiedyś ten mikrofon w rękach ? Testowałeś go ? On ma tylko popularność nic poza tym , nie wyobrażam sobie by można było go porównywać do Avid Vocal Studio który jest w tym samym przedziale . Miałem te 2 mikrofony w rękach i naprawdę Samson to po prostu kupa przy Avidzie .

AtUP
Mówie ci zbieraj na Avid Vocal Studio , ten sprzęt jest za tani . Po prostu za tani porównując do tego co oferuje konkurencja . Dlatego uważam ze jakiś czas cena pójdzie naprawdę w górę .
Reply
C1U, a powyżej 200 to Samson Go Mic, Behringer C-1U, ReloopsPodcaster

AtDrex
A może rozumiesz, że nie pyta się on przedział cenowy 300zł? Big Grin niektórzy nie chcą zbierać, bo potem będzie że o jak dajesz 300zł, to dopłać tyle i będziesz miał coś więcej a potem znowu i znowu itp
Reply
"Najtańszym mikrofonem do nagrywania jaki chcesz se kupić to Samson C01U, poniżej nie znajdziesz nic lepszego " Avid Vocal Studio jest tańszy nawet o 20zł o tego mikrofonu . Ma lepsze wykonanie a dźwięk .... cieżko naprawę porównywać to . Avid zjada go i wypluwa . Naprawdę cieżko to porównać bo Avid pod każdym względem wypada lepiej . Jedynym plusem Samsona jest to że jest popularniejszy. A nie wiem jak możesz polecać Behringer C1u bo nie wiem czy jest jakiś użytkownik który go ma dłuższy czas , testował z innym sprzetem i nadal go poleca .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)