Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak poprawić szybkość komputera? (+)
Heej. Nigdy nie miałem z moim kompem większych problemów. Parę miesięcy temu zaczął mi się strasznie lagować. Chodzi o gry w stylu WoT/ Lol . Granie w nie stało się praktycznie niemożliwe. Zrobiłem format, przeczyściłem go w środku i to prawie nie pomogło. Co się dzieje? Internet mam 12 MB i śmiga dobrze.

Zrobiłem sobie speedtesta i wyszło mi, że ping mam 36, a Dowlnoad Mbps 11. 35 ( szybkość pobierania)

To dobry wynik?

I wreszcie co mam zrobić, aby poprawić szybkość kompa? Polecacie jakieś programy? ( CCleaner mam) Może zmienić jakieś części jak tak to jakie i ile mniej - więcej kosztują.

P.s. Nie znam się kompletnie na kompach i nie chcę, żeby śmigały mi najnowsze gry, ale chciałbym pograć sobie w coś bez lagów. Smile

Nawet najmniejsza pomoc nagradzana +
Trolle nagradzane -

Pozdro.
Reply
polecam format komputera
Reply
Proponuję sformatować dyski Smile
Proponuję także program Odkurzacz. Jest to dobry, łatwy w obsłudze program do czyszczenia dysków Wink
Reply
Spróbuj RegClean Pro, który czyści rejestr, no i formatowanie. Regcleana używam tak co tydzień.
Reply
mi jak zamula to daje do wyczyszczenia i do wgrania nowego windowsa Smile albo sam go czyszcze i troche szybciej chodzi
Reply
Zrób format,spróbuj RegClean Pro, ale jak nic nie da to może do komputerowego zawieź, może oni coś zrobią
Reply
No więc tak, programów nie trzeba aby twój komputer, internet działał dobrze. Możliwe iż to nie twoja wina tylko wina gry, albo dostawcy internetu. W ostateczności zadzwoń/ skontaktuj się z operatorem sieci.
Reply
Sąsiad ci zabiera internet Sad
Reply
Net niby mam 12 MB i ogólnie działa on dobrze, wszystko śmiga ładnie, oprócz własnie takich gier...

AtAll robiłem formata, nie pomogło zbytnio.....
Reply
Tongue 
Zawieź do komputerowego może oni coś zrobią ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)