Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak poprawić szybkość komputera? (+)
Żartujesz ? sąsiad ? to może i by trochę zwolnił ale nie przesadzaj że tak. To niemożliwe.

Lanserek:
11,35mb/s to powinno działać jak torpeda Smile
Reply
Lanserek:

A jakie gry Ci konkretnie się zamulają ?
Reply
Czy aby twój komputer, daje radę sb z tą grą ? działała ci ona wcześniej ?
Reply
Ja myślę, że tutaj chodzi o problem ze zgodnością działanie z oprogramowaniem. Ale nie jestem pewien Big Grin
Reply
defragmentacja dysku.
Reply
A może wirusa jakiegoś masz? Huh
Reply
League of Legends, Wot. Ogólnie mam wyłączone wszystko co może spowalniać grę, a mnie wyrzuca z gry/ gra się nie ładuje do końca, albo pojawiam się 2 min po rozpoczęciu rozgrywki z takimi lagami, że jak zrobię parę kroków np w lolu spod wieży to mnie łapie lag i mnie zabijają....
Reply
Programy
TuneUp Utilities 2013 - polecam, sama go mam - wielofunkcyjna maszyna w jednym programie, o wiele lepsza od CCleanera.
Comodo KillSwitch - bardzo rozbudowany menadżer zadań, wykrywa automatycznie szkodliwe procesy wirusów.
MalwareBytes AntiMalware - skaner on-demand, częstotliwość wykrywania bardzo wysoka.

Działanie
http://securelab.pl/zwalczanie-infekcji-wazne-t647.html
Tutaj masz ładny opis, jak zrobić logi z wymaganych przeze mnie programów. GMER Ci odpuszczę, jednak proszę także o SecurityCheck, żeby ujrzec, jaki jest ogólnikowy stan systemu.
Wrzuć na wklej.org.

PS Proponowanie formatu na taką błahostkę to... serio, nie mam słów na to. Format jest ostatnią deską ratunku, kiedy np. nie umiesz wyleczyć komputera z wirusa poliformicznego...
Reply
W lolu ustaw w " ustawieniach graficznych " :

- maks FPS
- I reszta na średni poziom. wtedy spróbuj Smile
Reply
Jeżeli taki problem, to widocznie sprawa tylko i wyłącznie internetu.

Atup na lolu się nie znam, nigdy nie grałem.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)