Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pamięć telefonu się kończy
Mam problem z telefonem. Nie mogę już pobrać żadnej aplikacji (a mam ich tylko 5) ponieważ pokazuje się komunikat informujący o kończącej się pamięci. Posiadam samsung Galaxy Ace który ma pamięć wbudowaną ok. 200mb i kartę 2gb. Wszystkie aplikacje zapisują się na pamięć telefonu bez możliwości przerzucenia na kartę. Wątpie, żeby kilka aplikacji zabrało 200mb.

Co zrobić żeby nie mieć takiego problemu? Wcześniej miałem z 20 aplikacji i nie było tego problemu?
Reply
Pousuwaj sms. Tongue

xD
__
Reply
Usuń historię w przeglądarce, sms, w ostateczności możesz spróbować hard resetu ;c.

Komentarz wyżej jest świetny Big Grin.
Reply
Leithriel Vercansiae:
Nawet jeżeli to i tak zwolni mi się max 10mb. I nadal nie będę mógł nic robić.
Reply
To odinstaluj apke której najmniej używasz i wgraj tą apke na której ci zależy Smile
Reply
Mam tylko pięć najpotrzebniejszych aplikacji D:
Reply
pójdź do jakiegoś serwisu i zapytaj się co trzeba z tym zrobić lub poproś żeby ci to zrobili.
Reply
Z tego co mi kolega mówił trzeba sformatować kartę(najlepiej mieć taką 4GB). Potem podzielić ją na partycję. Robimy roota telefonu i pobieramy aplikację Link2SD z Google Play. Dzięki temu możemy przesyłać bez ograniczeń Big Grin Nie jestem jednak pewny - zapytam tego kolegi jak on robił i dam Ci znać bo ja i on mamy taki sam telefon co Ty Smile
Reply
Od zadawania pytań masz temat:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)