Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 1.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet LTE
Prosto z mostu : opłaca się kupywać? Ile kosztuje internet szybszy niż 1,5mb i 0,2mb wysyłania?
Reply
Uzywam internt LTE od pół roku i sceptycznie do niego podchodzę. Zasięg odgrywa wazną rolę, często nie łączy bezpośrednio LTE, i zmienia siec na WCDMA oraz HSPA+ które są wolniejsze niż żądany LTE 100-150mb/s. Lecz gdy zasięg do stacji Plus/Cyfrowy Polsat jest wysoki to i wydajnośc LTE jest bardzo zadawalająca.
Jeżeli miałbyś wybierac, weż z Plusa, szybkośc innych nie dorównuje mu.
Reply
Pamiętaj że większość firm reklamuje LTE tak " !DO! 100 mb/s lub !DO! 150 mb/s więc praktycznie zawsze będzie mniej niż 100/150 mb/s
Reply
Pamiętajcie że te 150Mb/s i tak trzeba podzielić na 8 aby wyszła nam prawdziwa szybkość - czyli będzie to ok. 20 MB/s. Cóż LTE niby takie super, drogie, na limit i jeszcze problem z zasięgiem. Ja mogę być niedługo posiadaczem internetu 20 MB/s od multimedii bez limitu i co najważniejsze jest przewodowy, więc problemu z zasięgiem nie będzie, ponadto jest 2x tańszy Wink
Reply
Information 
Ja mam LTE. Całkiem sprawnie chodzi. Smile
Reply
A jak z ceną? Bo ona też odgrywa rolę Wink
Reply
Osobiście korzystam w dużym mieście z karty AREO2. Jest to darmowy internet do którego możesz do kupić sobie modem lub jeżeli twój telefon ma przepływ danych 14,4 mb/s korzystasz za free w telefonie. Smile Ta oferta obowiązuje bodajże do końca 2014 lub 2015 roku Smile
Reply
zawsze podaje sie szybkość w mb, nie w MB
Reply
Moja siostra to ma na tablecie i jak byliśmy w Warszawie to nigdzie zasięgu nie mogła złapać.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)