Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop do szkoły - wybór
Cześć. Mam zamiar kupić laptopa do szkoły. Tak , laptopa do szkoły. Mam taką dysgrafie , że to się w głowie nie mieści. Są papierki , więc będzie okej. Tylko , jakiego laptopa wybrać? Budżet gdzieś 2tyś. Oczywiście , niech będzie na tym laptopie możliwość zagrania w LoLa , TF2 : D
Będą plusy. : d

--
Reply
(2013-09-02, 17:31:03)Orzemkowy Orzemek Wrote: Cześć. Mam zamiar kupić laptopa do szkoły. Tak , laptopa do szkoły. Mam taką dysgrafie , że to się w głowie nie mieści. Są papierki , więc będzie okej. Tylko , jakiego laptopa wybrać? Budżet gdzieś 2tyś. Oczywiście , niech będzie na tym laptopie możliwość zagrania w LoLa , TF2 : D
Będą plusy. : d

--

Nie ma szans.
Reply
Tongue
Reply
Weź się na tym forum (dział sprzęt) popytaj:
http://forum.cdaction.pl/index.php?act=idx
Bardziej się znają niż tutaj, zdaniem mym.

_
Reply
Koleś, jak chcesz grać na tym laptopie na najwyższych to leć do Billa Gatesa wyżebrać lepiej.
Reply
Spróbuj załatwić jeszcze tysiaka i kup se Lenovo Y580 znajdź na allegro wersję z i7. Wszystkie gierki na wysokich detalach powinny chodzić. I starczy Ci on na dłużej.
Reply
Exclamation 
On pewnie trolluje że chce BF3 na najwyższych ;c
Reply
Nie kop leżącego D:
Reply
Jeżeli trolluje to raczej to, że ten laptop to do szkoły Big Grin
Ja też dostałem... "do szkoły", bo jestem w technikum na informatyce. Jak na razie do celów naukowych uzyłem go tylko w celu sprawdzenia planu.
Reply
Ja na swoim pc nie pocisnę BF3 na najwyższych(a przynajmniej nie do wymiany karty graficznej, bo procek da radę). Nie wiem, o czym on marzy. Od takich rzeczy są stacjonarne komputery.
Orzemkowy Orzemek:
Lepiej kup coś słabego, a zamiast tego kup dobry, stacjonarny komputer.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)