Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows Phone vs Android - Dyskusja + Sonda
Witam.Jest to temat do Dyskusji.O 2 najbardziej popularnych systemach telefonów.A oto ich nazwy:

Windows Phone 8

vs

Android

Według mnie to WP8 Smile

Jeżeli zły dział proszę nie minusować. Miałem zakładać w RO ale pisało poniżej wszystko co związane z grą.Więc? Off Topic będzie dobre Smile

WP8-Windows Phone 8
Reply
Mimo iż iPhone to zabawka dla bogaczy i szpanerów to iOS kładzie oby 2 systemy.
Reply
Ale,Przykładowo Lumia 920 kładzie iPhone5
Reply
Zależy, moim zdaniem Windows na telefony to jest porażka. Mimo że nie jest strasznie słabym systemem, brak aplikacji to jest gehenna dla posiadaczy tego telefonu.
Mam smartphona na Androidzie, jestem zadowolony. Lecz oddałbym wszystkie pieniądze żeby dostać iphone 4s Tongue
Reply
to oddaj wszystkie pieniądze i sobie kup, lol
Reply
Windows Phone na razie nie ma szans z Androidem. Na Androidzie jest baaardzo dużo darmowych gier i aplikacji, o wiele łatwiej jest "piracić", można dowolnie ustawić motyw, pełno jest różnego typu dodatków, widgetów itd. A na WP jest skromny wygląd, który niewiele można zmienić, mało gier - w dodatku bardzo dużo płatnych, bardzo dużo problemów, nawet z najprostszymi rzeczami - pamięć masowa, wysyłanie plików przez bluetooth. Jednym ten system bardzo się podoba, a innym nie. Osobiście sprawdzałem go tylko na telefonie kolegi, trochę się tym nim pobawiłem i nie zauważyłem w nim niczego lepszego od Androida. Jakbym miał ten telefon na co dzień to raczej bym się przyzwyczaił (chociaż na kompie nie mogłem się przyzwyczaić do Windows 8 to przywróciłem menu start z Windowsa 7), ale ogólnie ten system mi nie podchodzi. Brzydko wygląda, ma niewiele opcji, ale wiele osób go bardzo lubi, kto co woli. Smile
Reply
Dla mnie oba systemy są gorsze od IOSa ale lepszy jset Android głównie z tego powodu że z powodzenie używam nexusa
Reply
iOS>android>Windows
Reply
Według mnie najlepszy jest android.
Reply
Blackberry wg.mnie zdedycowanie. Choć android też jest niezły :3
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)