Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows Phone vs Android - Dyskusja + Sonda
#11
Sad 
Android, tyle w temacie.
Reply
#12
Co kto woli. Mam Windows Phone 8, dlatego, że w cenie HTC 8S nie ma żadnego Androida który mi się podoba. Jeśli chodzi o tanie telefony- WP. Jeśli te najdroższe- Android/iOS.
Reply
#13
Mam telefon z Windows Phonem 7.8, który jest stylizowany na WP8 i na moje potrzeby to bardzo fajny system. W dodatku płynny. Przy Androidzie to dostawałem białej gorączki (Ace 2 i aż 5 aplikacji zainstalowanych). Uważam, że Win Phone jest dobry. System jest zamknięty, a aplikacje tworzone na niego są bacznie sprawdzane przez Microsoft co mi się podoba. Do wyglądu nie mam nic przeciwko. Mi wystarczy i kafelki są ładne jak dla mnie.
Reply
#14
Wg. mnie wole Androida, chociaż Xperie i inne tego typu strasznie się lagują, więc to jest chyba jedną wadą Wink Osobiście nie podoba mi się WP8 te kafelkowe menu mnie denerwuje Tongue
Reply
#15
Raishen:
A jak się spisuje właśnie WP8 W grach? Smile
Reply
#16
Ja na swojej lumii 610 nie grywam w gry, bo akurat mam model tylko z 256MB RAM. Ale wiem, że jak jest już te 512MB RAM to większość gier chodzi bardzo płynnie. No, ale nie uruchomisz takiego Halo: Spartan Assault, przy tej grze trzeba już tego 1GB RAM.
Reply
#17
Question 
ja mam samsunga galaxy Ace 2 , wszystko działa , +1 dla androida
Reply
#18
Miałem ten telefon. Wymieniłem go na tą Lumie. Miałem zainstalowane 5 aplikacji (Facebook, Instagram, Endomondo, Skype i Steam) i telefon potrafił się tak ciąć.
Reply
#19
żartujesz ? Smile ja mam facebooka , 14 gier i mi się nawet nie zacina :_) mogę ci nawet listę tych gier wymienić jak poprosisz Wink
Reply
#20
Pewnie masz tam Andka 2.3.6
Ja miałem zainstalowany soft 4.1.2 z portugalskiej sieci TMN. Pewnie przy tym było niestabilnie. Ale jednak trochę Android potrafił mnie wkurzać. Czy to jakieś dłuższe zamyślenie czy coś innego.
Nie musisz listy gier podawać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)