Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone 3gs - czy opłaca się jeszcze kupić?
Witam. Moja świetna Nokia Lumia uległa drastycznemu wypadkowi i potrzebuję telefonu w dobrej cenie który mi posłuży (unikam androida bo to syf moim zdaniem) i zastanawiam się nad iPhone 3gs, bo jak na razie na nic więcej nie mam pieniędzy.
Więc wracam do pytania z tematu - czy opłaca się na dzień dzisiejszy kupić iPhone 3gs
Reply
Mam 3gs i jest dosyć stabilny, ale jeżeli ja miałbym kupować to tylko od 4
Reply
zaczeeekaj, za rok wyjdzie IPhone 324522G. Taki suchar, ale telefon b.dobry, trzyma poziom - a poza tym - Aple to świetna firma. Wink Teraz tanio mozna ten tel. wychaczyć.
Reply
nie stać mnie na używaną czwórkę nawet, nie dość że jadę na zmywaku to muszę spłacić moją lumię a potrzebny mi smartfon który będzie miał Gadu Gadu Big Grin i dotykowy ekran.
Reply
Szczerze , lepiej poszukać jakiejś Lumii 510 ,520 albo Samsung Galaxy s2/s3 mini , są teraz na te telefony fajne oferty w Orange i Plus a Iphone 3GS to dość przestarzały telefon ,który już nie ma że nie dość aktualizacji systemowych to w dodatku nie posłuży Ci specjalnie długo.
Reply
Jak pisałem, nie chcę Samsunga z Androidem, ponieważ unikam tego systemu. Ale iphone 3gs wygląda dobrze i nie chodzi wolno ani się nie zacina więc czemu go odradzasz
Reply
Odradzam, jest to przestarzały telefon , poprostu, to nie sprzęt który Ci posłuży w miare dlugo, to kasa w błoto według mnie,lepiej wydaj stówke więcej i kup sobie Lumie np 520 w jakimś pakiecie w Orange są super promocje, a sprzęt o wiele porządniejszy
Reply
3gs jest ok tylko musisz kupić w dobrym stanie Cool jak jest używany to raczej nie będzie trzymał długo. Wolałbym go kupić niż 4S/5, oferuje prawie to samo, z tym że trochę gorszy procesor i mniej apek, lecz dużo tańszy.

Ale Iphone 5 daje +69 do lansu.
Reply
Ale jak będzie nowy to powinien mi wytrzymać długo, tym bardziej że apki które są mi potrzebne to gg. A iPhone to drogi telefon, a czwórka i piątka to już w ogóle
Reply
Teraz wyszedl firefox phone i powinien sie sprawdzac ok, a i tani jest. A jak nie to nexus na androidzie, to sie opyla bo sam telefon jest wspierany przez google i chodzi wysmienicie a nie samsungi co to 2-3 aktualizacje i asta lawista uzytkowniku.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)