Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z wlaczaniem komputera.
siema Wink przez ten tydzień nie uzywalem komputera, bo nie było mnie w domu, i gdy wczoraj wrocilem to pojawil się problem z wlaczaniem. za pierwszym razem normalnie się wlaczyl, a podczas czyszczenia odkurzaczem zwiesil się, i do dzisiaj rano nie chciał się wlaczyc. pomyslalem, ze to może przez to, ze po prostu nie był używany, musial się rozbujać albo cos w ten desen. dziś rano znowu nie chciał się wlaczyc, ale udało mi się jakos odpalić ta konsole biosu, i po kilku probach się wlaczyl, ale teraz znowu nie działa.

dokładny opis tego wlaczania;
klikam se przycisk do wlaczenia,
pika raz cos w komputerze, normalnie,zawsze tak było,
pojawia się ekran, tak jakby startowy ale komputera, nie windowsa, dokładnie jest to bialy ekran z logami firm, asus, lifestyle i intel.
i tutaj KLAPA, nie chce się nic wlaczyc.

zapytacie czemu znowu nie wlacze przez biosa znowu, otoz gdy probuje wlaczyc przez bios, to tez się zwiesza, nawet nie chce się zaladowac.

mam do rozdania trochę plusow, proszę o szybka pomoc bo tesknie za moim komputerkiem, pozdrawiam niebanal.
sorry za polskie znaki ale pisze z laptopa .
Reply
Spróbuj format to będzie podstawa jak to nie pomoże to leć do informatyka
Reply
Nawet BIOS nie chce się załadować? Jaki masz zasilacz? Daj zdjęcie tabliczki znamionowej.
Reply
Photo 
Czy gdy pojawi ci się logo komputera działa on cały czas ? czy się wyłancza ??

I jaki masz system operacyjny ?

Wydaje mi się ze moze to być problem własnie z windowsem nie chce wstać po prostu spróbuj go reinstalować włóż płytke z windowsem albo na przenosny dysk podepnij z instalką windowsa .
Reply
Komputer resetuje się jeszcze zanim zacznie ładować Windowsa : P
Reply
ale ja nie mogę nawet wlaczyc tego komputera wiec nie będę mogl formata zrobić Wink
Roseluck:
bios się czasami wlacza, ale rzadko.
Daiquiri:
w7 ultimate.

// co do tego reinstalu systemu to nie bardzo bo nie mam plytki Angry
Reply
Format nic nie da bo twój problem nie jest związany z Windowsem.

Roseluck napisał(a):
Quote:Jaki masz zasilacz? Daj zdjęcie tabliczki znamionowej.
Reply
http://zapodaj.net/1baf2cc9449c1.jpg.html
Reply
Acha, czyli to Modecom Feel 400W. Znamy już powód problemu - jak najszybciej trzeba wyrzucić tą bombę na śmietnik. Postaraj się w ogóle nie włączać tamtego komputera dopóki nie wymienisz zasilacza, bo obiekty takie jak ten potrafią zniszczyć resztę komponentów (dysk twardy, płyta główna) a nawet strzelić i wzniecić pożar.

Ile pieniędzy mógłbyś wydać na nowy zasilacz?
Reply
kurde, zasadniczo to na nowy nic nie mam Angry ten zasilacz jest praktycznie nowy, w zime go kupiłem bo stary się spalil.. a tak apropo, ten problem nie może być przez program "odkurzacz" ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)