Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet LTE w Plusie
Witam, mam pytanie dotyczące Internetu LTE w Plusie, otóż posiadam modem podpięty do laptopa (połączenie internetowe) posiadam umowę na 15 GB miesięcznie, lecz już wykorzystałem limit i chciałbym się dowiedzieć czy gdy już przekroczę (już przekroczyłem) limit 15 GB (aktualny stan 15.36 GB) Co się stanie gdy nadal będę korzystał z internetu. Przeglądał strony www, oglądał yt, grał w gry internetowe (cs, NFS World, Newerwinter itp) Będę powiązany z dodatkowymi kosztami? W umowie nic znalazłem zdania o moim problemie, jedni piszą że po przekroczeniu limitu internet działa BARDZO wolno lecz ja nie mam żadnych problemów związanych z tym, internet nadal pięknie chodzi, inni piszą że każdy 1 GB jest za 5 zł dodatkowy do zapłaty. Proszę o Waszą pomoc, poleci + za pomoc. Z góry dzięki za odpowiedź Smile
Reply
Information 
Ja mam podobnie, tylko w telefonie. Możesz korzystać, ale z ograniczoną prędkością.
Reply
Właśnie rzecz w tym że tak jak wspomniałem internet chodzi bardzo szybko i martwię się o to że jak przyjdzie faktura to się nie wypłacę Big Grin
Reply
Photo 
To ja poczytam chwilę, daj mi 2 minutki Wink
Reply
Nie wiem jak tobie, ale mi po wykorzystaniu limitu nie działa internet na telefonie, mimo że powinien, właśnie z Tą ograniczoną prędkością. Tzn, działa, ale zżera pieniądze z konta.
Reply
Będziesz musiał płacić. Nie wiem dokładnie ile, ale mogę poszukać.
Reply
Bardzo bym prosił Smile
Reply
(według stawki 2 gr brutto za 1 MB).
Skopiowane ze strony plusa.

http://internet.plus.pl/indywidualni/uslugi-dodatkowe/extra-limit
Reply
Czyli za 1gb 2000tyś zł ponad Cool
//Aa.. 2gr, fail, a tak sie cieszyłem, że 2zł za 1mb.
Reply
Haha Cool Byłoby dziwnie Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)