Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwny ekran w Windows 7
Witam.

Dziś po włączeniu komputera wyświetlił mi się ekran znacznie inny niż normalny Win 7.
http://scr.hu/0kzl/jah4e

Niestety nie wiem co zrobić, żeby wszystko wróciło do normy. Próbowałem przywrócić system, ale mam błąd na dysku C i nie idzie zrobić nawet tego. Może istnieje jakiś program, który to ''napędza''? Dziś usunąłem (nie pamiętam nazwy) program, którego ikonką była taka jakby kolorowa piłka Cool Proszę o wypowiedź i pomoc ludzi ogarniających temat. Ekran ma być taki jak w zwykłym Win 7.

Temat nie jest w PP, bo myślę, że tu bardziej pasuje ; /
Reply
Chodzi Ci o to, że pojawiły się menu typu Folders, Files itd?

Atdown
Uuu, wyszłam za mąż za Williama *_*
Reply
Na tapecie księżna Kathe i książę William? Nie rozumiem was Smile
Co do problemu: ktoś ci grzebał w kompie albo ty? W ustawieniach tapet itp.
Reply
Dokładnie to Tongue Nie ma normalnych ikon i jeszcze ten pasek u góry.

AtGóra nie mój komp Cool
Reply
Skanowałeś komputer?
Btw. program, który skasowałeś mógł być odpowiedzialny za pamięć personalizacji (masz laptopa? ), tam w oknie przed przywracaniem powinieneś mieć do wyboru datę i bla bla bla, ale tam jak znajdziesz szczegóły to powinien być opis punku przywracania "Kasacja programu: bla bla bla"

Jeżeli masz błąd dysku C: to możesz to naprawić bez utraty danych, ale Twój dysk może być uszkodzony. Przeżyłem podobną sprawę, ale ja miałem pokasowane biblioteki i uszkodzony dysk <ok>

Mój komputer -> PPM na dysk C: -> właściwości -> narzędzia -> sprawdzanie błędów -> wybierz, żeby sprawdziło i naprawiło ewentualne błędy. Ostrzegam, że to może trwać dość długo.
Reply
Problem rozwiązał kumpel, który to ogarnia, ale dz : P

Można zamknąć, jeżeli jest taka możliwość.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)