Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kombinowanie z telefonem- muzyka.
Witam, jak wiadomo nadeszła era smart fonów, aczkolwiek chyba nie tylko ja uważam, że "smart" może się co najwyżej odnosić do "elegancki", bo ze względu na porąbany interfejs i złe rozwiązania, które były poprawiane parę lat temu na pierwszych kolorowych telefonach winny być eliminowane. No i niestety jestem ofiarą niezbyt mądrego telefonu. Karta pamięci, którą dostałem razem z telefonem? 2GB, także muzyki może zmieścić w brud. A jak wrzucam muzykę? Podłączam do komputera i wrzucam na dysk. I tutaj się rodzi problem- mimo że wrzucam na kartę pamięci, muzyka jest niestety chyba w pamięci telefonu i nie wiadomo ile bym tam jej wrzucił, odtwarzana jest tylko ograniczona ilość kawałków, do innych nie mam niestety dostępu i tutaj się rodzi pytanie do kogoś, kto się rzeczywiście zna i mógłby mi poświęcić kilka postów- co mam zrobić z tym telefonem, żebym miał dostęp do muzyki z karty pamięci?

AtDown Dzięki za przypomnienie, zapomniałem o czymś istotnym. Smile

Telefon- HTC ChaCha.
_
Reply
Zależy jaki masz, ja mam eldżi z androidem, wrzucam wszystko do bluetooth->music i śmiga.
Reply
Mam ten sam telefon, muzyke wrzucam do Music, ew tworze sobie jakieś albumy i żadna piosenka mi nie przepada. Tylko, że mam większą karte pamięci.
Do czego wrzucasz muzyke?
-
Od jakiego czasu go masz? Mi po niecałym roku zaczął się psuć i kilka, jak nie kilkanaście razy był w naprawie. Telefonu NIE polecam.

=
Reply
Też tam wrzucam i nic się nie dzieje, a foldery się nie wyświetlają...
Reply
A masz music dowland, music mp3? Czy jakoś tak, nie wiem, jak to sie dokładnie nazywa.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)