Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.17 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop - praca biurowa
Siemanko Big Grin

Chciałbym zrobić mamie niespodzianke i kupić jej komputer, bo ma aktualnie taki z przed ok. 5-6 lat a w tych czasach to oznacza wieki... Chciałbym że by był mniej więcej z i3 albo pentium dual core itp. ekran ok 14-15 cali rodzielczość 1280 x 760 lub lepsza. Podałby ktoś konkretne propozycje?
Reply
Do pracy biurowej wystarczy zwykly sredni laptop.
Reply
To daj mi konkrenty model...
Reply
http://allegro.pl/laptop-lenovo-ideapad-p580-59-351382-gt630m-2gb-1-i3365198078.html

Wydaję mi się, że ten byłby dobry. Masz tutaj dwurdzeniówkę, 4GB ramu. Nie jest to niewiadomo co, ale piszesz o biurowcu. Zastanawiam się, po co tam 1TB dysk, ale zawsze możesz znaleźć szybszy (ten jest HDD to i tak szybki) o mniejszej pojemności. Gufat:
Niby tak, ale jak np. znajomi ją zachęcą do gry? Typowy notebook będzie się mulił np. przy facebook+youtube+skype+word, kij wie co jeszcze- wiesz jakie są kobiety. Ten ma dwa rdzenie więc to uciągnie, wiem z własnych doświadczeń..
Reply
1. Mama nie ma facebooka
2.Nie ma skype
3. nie korzysta z youtube
4.Raczej robi coś na nim w domu
5. Mama nie chce kupować nic nowego bo komputer odpala się tylko w 4minuty a przeglądarka tylko w pół...
6. Do gry!?
Reply
Może w takim wypadku kupisz jej komputer stacjonarny? W zależności od pieniędzy można nawet zastosować dysk SSD (czyli w pół minuty odpalać się będzie system + przeglądarka), no ale nie da się go nosić po domu.
Reply
Ale jeszcze dojdzie koszt monitora klawiatury itd. A jakoś moje kieszonkowe nie jest wystarczająco duże na taki wydatek... I jeszcze trzeba znaleźć miejsca na biurku.
Reply
A ile ogólnie pieniędzy masz na laptop/komputer?
Reply
Ammm... aktualnie mam ok 600zł ale mam zamiar jak już kupować gdzieś za ok. miesiąc dwa i jeszcze moze tata się dołoży trochy tak sam ok 1200 zł chce włożyć a tatę sie naciagnie na ok 300zł. Trzeba jeszcze pamiętać że office trzeba kupić Angry
Reply
Ewentualnie można używać LibreOffice (nie Open Office...), bo Microsoft Office parę stów też kosztuje :E Chyba że jesteś studentem.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)