Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta graficzna - dobór
Thumbs Up 
Dobra, jakie fajne gry by mi poszły na 2GB RAM 800mhz DDR2, karta graf nvidia geforce gt 320 1gb vram i intel celeron D331 2,66 Ghz. COD 4 by pociągnął? Assassin's creed jeden na naprawde minimalnych? daj jakiś 5 tytułów znanych gier co by poszły z tą kartę i RAMem i kończę temat w tej sprawie Big Grin
Reply
Na ten zasilacz nie mogę kupić jakiejś karty, na której będą szły gry sprzed 4 lat?
Reply
Nie wiem, ale wydaje mi się że jakoś słabo powinien pójść.

Pan Smaczny:
On jest niebezpieczny nawet jak nie masz żadnej karty... Zasilacz to najważniejsza część w komputerze, więc nie warto ryzykować.
Reply
COD 4 czy Assassin?
Reply
Powiedzmy że obydwa : P
Reply
Dlaczego jest taki niebezpieczny? Cool Mam go 2,5 roku chyba i nawet usterki nie miał.
Reply
Dzięki wielkie ! Smile
Reply
Ma podrobione podzespoły, oszukaną/zawyżoną moc (czyli wcale nie ma 400 watów które obiecuje), niedziałające zabezpieczenia, fałszywe certyfikaty (lub brak innych ważnych certyfikatów) i przez to powoduje losowe wyłączanie się komputerów, uszkadzanie samego siebie, uszkadzanie/niszczenie innych podzespołów w komputerze lub nawet wzniecanie pożarów. Takie zasilacze mogą coś spalić albo po tygodniu albo po dwóch latach, to zawsze loteria w której nie da się wygrać.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)