Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta graficzna - dobór
To nic nie zmienia : P karta nie musi być podłączona do monitora żeby działać.
Reply
To znaczy, że zepsuta raczej, bo siedziałem na kompie wieczorem, wyłączyłem go i rano już był ten pisk.
Reply
Czyli działała przez jeden dzień? Możliwe że zasilacz ją uszkodził. Przy okazji możesz sprawdzić czy dysk twardy nie zaczyna zachowywać się dziwnie, bo może być następny. Jak chcesz to otwórz program HDTune i daj screena z zakładki Health.
Reply
Działała 5 lat. Big Grin Potem nagle przestała. Za chwilkę dam.
Reply
ej mam pytanie, jak podłącze tą nvidia geforce gt 320 to muszę do niej podłączyć ekran? ale to jest na środku płyty głównej to wejście i jak mam niby wsadzić tam, mogę do tego starego wejścia?
Reply
Kabel podłącza się do wyjścia na karcie graficznej, nie na płycie głównej.
Oczywiście zdajesz sobie sprawę że GeForce GT 320 jest wolniejsza od zintegrowanych?
Reply
wolniejsza tzn?
Reply
Wolniejsza czyli słabsza, nie wiem jak to można inaczej napisać : P
Reply
czyli jak ją kupię to nie będzie żadnej roznicy i lepsze gry nie beda chodzily czy jak?
Reply
Akurat od twojej obecnej zintegrowanej karty jest trochę szybsza, ale mówiąc "globalnie" jest bardzo wolna i niewarta swojej ceny. Jakbym miał używać porównania, to powiedziałbym że ta karta jest jak Fiat 126 za 5000 złotych, kiedy już za 6000 złotych jest o wiele porządniejszy i 2x szybszy Chevrolet - zakup tego wcześniejszego się nie opłaca, nawet jeśli Fiat jest szybszy od chodzenia piechotą (czyli karty zintegrowanej...)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)