Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta graficzna - dobór
Roseluck zna się na kompach jak nikt inny, lepszego od niego tutaj na forum nie znajdziesz...
Reply
Gdyby dało się znaleźć Radeona 6670/5770/5750 za 150 zł, to pewnie. Ale się nie da, chyba że uszkodzone.

Ale jak mówiłem, nowa karta w niczym by nie pomogła, bo procesor jest za wolny, a zasilacz chętnie wznieci pożar w dowolnej chwili. Jak nie jesteś pewien to po prostu wrzuć tutaj czytelne zdjęcie naklejki zasilacza. Raczej mała szansa że ktoś podmieniłby naklejki : P

Czyli podsumowanie - najpierw jak najszybciej potrzebujesz nowego zasilacza, a potem uzbierasz kilkaset złotych na nowy procesor, płytę i pamięć,a potem kartę. Masz ok. 150 zł, tak?
Reply
Mój kolega studiuję informatykę i mówił, że do 200zł mogę kupić na tego kompa kartę nvidia geforce i mówił, że pójdzie.

Zasilacza nie będę wymieniał, bo pewnie koleś co wymieniał nie nakleił nowej naklejki i piszę o starym który mi się spalił.

Boże, mówię Ci ziomuś, że nie chcę żadnych procesorów, płyt głównych. Chcę kartę graficzną, która mi pójdzie na tym procku jak najlepszą do jakiś 150 zł, najlepiej nvidia geforce o ile pójdzie. Zasilacz jest dobry, kolega tak mówił jak mi ostatnio reperował kompa, bo coś tam zepsułem.
Reply
Ale wiesz że studiowanie informatyki a obeznanie w sprzęcie to dwie odległe rzeczy, prawda? : P Analogicznie jeśli ktoś pracuje przy produkcji silników do samolotów to wcale nie musi umieć pilotować samolotu pasażerskiego.
Zapytaj w takim razie kolegę o jakim modelu GeForce mówi, bo może jakiś wyleciał mi z głowy.

To zbytnio nie na sensu - nowe zasilacze mają już fabrycznie naklejone nalepki, nie trzeba ich przyklejać samemu. Żeby było jak mówisz, serwisant musiałby:
1. Wyjąć stary zasilacz Gembird z twojego komputera
2. zerwać naklejkę z Gembirda
3. zerwać oryginalną naklejkę z nowego zasilacza
4. nakleić naklejkę z Gembirda na nowy, goły zasilacz
5. włożyć nowy zasilacz do komputera
Jaki byłby w tym sens? : P
Reply
Ale to nie pisze na zasilaczu tylko na pudełku w którym on jest Big Grin

Do tego na tym pudełku tzn tej jakby skrzyneczce ten napis jest już dość starty.
Reply
Czyli spojrzałeś po prostu na pudełko? Trzeba było tak od razu... Odsuń boczny bok komputera i zrób czytelne zdjęcie naklejki na *zasilaczu*, nie na pudełku od niego. W ten sposób się dowiemy co to za okaz.
Reply
nie wiem jak sie do niego dostać Cool

http://allegro.pl/geforce-6200-evga-512mb-ddr2-tv-dsub-dvi-agpx8-i3409640771.html Kolega mówił, że taka pójdzie
Reply
no koment.
Reply
Weź śrubokręt i odkręć dwie śrubki które trzymają boczną ścianę w miejscu.
Reply
http://allegro.pl/geforce-6200-evga-512mb-ddr2-tv-dsub-dvi-agpx8-i3409640771.html A taka karta pójdzie?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)