Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który tablet doradzacie?
Witam.

Mam problem z wyborem spośród tych dwóch tabletów.

Który bardziej mi polecacie, który jest lepszy?

http://www.mediaexpert.pl/katalog/tablety/goclever-tab-r104,24366.html

http://www.mediaexpert.pl/katalog/tablety/prestigio-multipad-70-pro-duo,22660.html

Tak, tak, wiem, drugi to Bestseller, ale gdy zobaczyłem jego wymiary w porównaniu z pierwszym tabletem zacząłem mieć wątpliwości.

----
Co ma zadecydować:

{Który z tabletów się mniej nagrzewa

{dobrze, pewnie trzyma się w ręce (wiadomo, nie może być ze śliskiego tworzywa)

{ogólnie ładnie wygląda z zewnątrz i wewnątrz

{jest przejrzysty w środku

{musi na nim dobrze działać Gra - cel główny

{który będę dłużej użytkował, tzn.
ma dobrą baterię i się nie psuje

{ogólnie mówiąc jest lepszy.

Nie lubię małych tabletów.
Patrząc na PRESTIGIO jest on dość mniejszy od GOCLEVER, nawet wyrysowałem ich na kartce.

{Czy mogę mu przebaczyć tą mniejszość i jest jednak o tyle dobry w jakości i aplikacjach, że powinienem go wybrać?

Oczywiście za dobrą pomoc BĘDZIE PLUS!

Napiszcie tyle, ile wiecie, naprawdę ten wybór jest to jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu.
Reply
Mam tego goclever, nagrzewa się długo tak jak każdy tablet, ale nie zamula mi. Mam dużo aplikacji i chodzi perfekcyjnie, ma duży wyświetlacz to też duży plus. Gra działą w miarę ok, problem jest jedynie z chodzeniem, bo się klika a on zaczyna "iść" po paru sekundach, ale to chyba nie wina tableta i sądzę, że na każdym tak jest. Co do wyglądu, jest ładny niewątpliwe. Raczej nie śliski, przynajmniej mi się z ręki nie wyślizguje. Bateria trzyma 5-6h.
_
Reply
wybierz ten z jabłkiem na tyle
Reply
Wybrałbym ten pierwszy. Cen nie widziałem,ale ten pierwszy jest większy, a staty są podobne. Obudowa jest niemal identyczna. Nie znam się jednak za bardzo na tym i żadnego nie mam Angry
Reply
SWAG musi być.
Texas Rattlesnake:
Ten prestigio ma procesor od goclevera. Chyba jedynym mankamentem są rozmiary,ja bym wziął mniejszego gdyż zwyczajnie byłby bardziej poręczny.
Reply
Dziękuję za pomoc.
Podjąłem decyzję:
Kupuję GOCLEVER R104.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)